Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 10 fontos dolog ami miatt...

Kovács kody kérdése:

10 fontos dolog ami miatt megutáltam Magyarországot! Kíváncsi vagyok ki mit utál ebben az országban még?

Figyelt kérdés
utálom, h a tv ben a reklámok másról sem szólnak csak, a hüvelygombáról, prosztatanagyobbodásról, tamponról és a mosóporról nincs egy vicces értelmes reklámunk! Minden mobil szolgáltató kínálgatja tv keresztül a kedvezőbbnél kedvezőbb ár ajánlatokat vedd meg előfizetéssel 0-ft ért be mész az üzletbe és elkérnek 40-100 E ft kötbért! Azaz át vágnak! utálom a fideszt! utálom, hogy az emberek bezárkózottak a cigaretta ára már az egekben száll! nincs munka magyarországon! szeptembertől már vidámparkunk sem lesz! mindenki attól fél, hogy el veszti az állását! jah és ha demonstráció van a magyarok rohadtúl kukák! Nem mernek tenni semmit! Hagyják magukat elnyomni! tisztelet a kivértelnek.
2013. júl. 17. 15:00
 1/10 Antimod ***** válasza:
48%

Ne aggódj annyira, aki a negatívumokat keresi, minden országban könnyen talál 10 fontos dolgot, amiért megutálhatja azt.

Nem mondom, hogy a felsorolt tényezők némelyike engem nem zavar, ugyanakkor vannak olyan pozitív jelenségek, amelyek miatt visszabillen a mérleg nyelve.

2013. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Először is ez csak kilenc dolog.

Másodszor a reklámok nézését senki sem kényszeríti rád.

Harmadszor nem a cigaretta árával van baj, hanem, hogy egyáltalán árusítják.

Negyedszer aki akar talál állást magának.

Ötödször a Fidesz is olyan mint a többi, ha más lez, az sem lesz jobb.

Hatodszor az emberekről szóló két megjegyzésed sajnos nagyon is igaz, ebben nem tévedtél.

2013. júl. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak egy észrevétel:


Ha valaki ezen az oldalon cigány ellenes/utálós posztot ír és teszi közzé, azt rögtön törlik. Ha valaki viszont az országunkat szídja/utálja, az miért nem törlik??? Amúgy??

2013. júl. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Próbálj inkább a pozitív dolgokra koncentrálni, mert biztos vagyok benne hogy a valódi gondjaid ennél komolyabbak... Csak most minden felbosszant. Én sem szeretek sok mindent. Sok minden így működik máshol is. Hasonló dolgokat utálok én is:


1. Az emberek kihasználják, kibeszélik egymást, rosszindulatúak, irigyek, a másik kárán örvendeznek (nem azt mondom hogy máshol nincs ilyen, de ezt tapasztalom gyakran. Azért vannak normális emberek is, csak kevesen)

2. Sok a c... és egyre több lesz! Mehet a bűnözés, kiabálás, magyarok megfélelmlítése, terrorizálása, aztán óbégatás a rasszizmus miatt

3. kétszínű, hasznoleső politika, akik miközben rasszizmusról, emberek érdekeiről beszélnek, csak megpróbálják kihasználni Magyarországot, az embereket. Az egész parlament teli van velük, de a határon kívülről is jönnek...

4. sok a hülye, birka, beképzelt ember, de a legnagyobb pofájuk nekik van. Olyanok is akiket cak a külsőségek érdekelnek, aki nem tetszik nekik, abból gúnyt űznek.

6. a média egy nagy rakás f0s, idióta semmit nem érő, ostoba emberekkel, ömlenek a "sztárok", "énekesek", nyálas celebek, realitys gyökerek


nem jut eszembe más pedig még biztos sok van

2013. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem utálom, de van egy két érdekes dolog ...

-itt nem mosolyognak az emberek

-a politikusok nem a megoldáson törik a fejüket, hanem egymást húzzák lefelé.

-mindenki félti az állását, már nincs biztos állás

-éhbérért kidolgozhatja itt az ember a lelkét

-sajnos nagyon sok ember lop csal hazudik.

-itt nincs pénz semmire, mégis minden 5. autó luxusautó.

2013. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Én is utálom,ez nem is a hazám,csak sajnos ide születtem,de ezért képzem magam,és onnantól tudok dobbantani.

Okok:

-Szegénység,itt az alapautó max egy Opel Astra(menj ki Svájcba ott az alap kocsi BMW 5-ös,meg Mercedes)

-Savanyú pofájú emberek

-Mindenki igénytelen,tisztelet a kivételnek

-Bunkók:Nem beszélnek nyelveket,nem tudnak kommunikálni(egyszerűen égő ahogy a magyar viselkedik)

-Céltudatlan senkik:el vannak ha ma ez van az is jó ha kevesebb van az is,mindegy csak ne kelljen megmozdulni a fotelből

-Nem tesznek semmit

-Összetartás nuku

-Tudás nuku

-Munkamorál nuku

-Lopás,lehúzás,csalás

-Pesszimizmus

-Élni nem tud a magyar,csak max megélni se


Pozítivum:

-Budapest szép

-Sok nőies dugni való csaj(persze ha van zséd is hozzá)

-Bulik vannak

-Nyáron meleg van,madárcsicsergés,tücsök ciripelés


Na szerintetek billen a mérleg nyelve,hát k_rvára nem.

Ez az ország Európa pöcegödre,menjetek el Lengyelországba már ott is olyan élet van,hogy ihaj,éttermek tömve,állandóan,buliznak,csajoznak,isznak persze :D

Vagy menjetek el Németországba,Svájcba.

Ott úgy néz ki,hogy olyan szinten dőzsölnek,hogy hihetetlen,apuka elmegy csajozni anyuka meg dug más pasikkal élnek orrba szájba dugnak,buliznak,egy szóval tudnak élni,alap kocsi a Bömös,Merci,Porsche,Maserati.Persze egy jó szakmával,mesélte a haverom,hogy a szomszédja kint németben megállás nélkül bulizott,csajozott,dőzsölt egy szóval nagykanállal tudják majszolni az életet,hozzáteszem bőven negyven felett van a pasi,anyu meg 30 kb.

Na ez az élet amit itthon max az Istenhegyen látsz.

Ezért megy el minden értelmiségi,mert ÉLNI akar nem csak megélni.

2013. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lemaradt.

Kint ha a kocsiban otthagyod a kocsi kulcsot,lehúzott ablakkal,szerintetek mi lesz?

Nem lopják el,mint itthon,itthon azonnal,undorító ez az ország bár ne ide születtem volna.

2013. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Barmok!

Magyarország , igenis jó egy ország sem tökéletes

És a magyarok okosak , szerinted kitalálta fel a sakkozógépet? a számítógépet?a golyóstollat? a rubik kockát??persze nem tökélet , de Magyarország jó és szép !

2013. júl. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen sok okos van aki magyar,de a nagy átlagot nézd meg.

Mind dagadt,ilyen besavanyodott pofa,nincs pénze senkinek,normális élete,harc megy a kenyérért,nem élnek.

Igen Bp. szép nagyon is,de nézd meg az árakat.

Mondom ezt úgyhogy én mérnökként jól élek,de a nagy átlag éhen döglik.

Külföldön nézzél szét,Hollandok hétköznap szívnak buliznak csajoznak,úgyhogy másnap meló van.

Ott aki nem él jól maximum a tróger melós,de egy szakember ott király életet él,még az átlag is jól él,ami itthon a felsőkategória már.

2013. júl. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Negyedszer aki akar talál állást magának. "


Milyen állást, milyen fizetéssel?

2013. júl. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!