Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez nagyon szemét dolog? Elég...

Ez nagyon szemét dolog? Elég fontos.

Figyelt kérdés
Nos az van, h a barátnőm hívjuk őt K.-nak kavart egy fiúval aki nekem tetszett a fiútő hívjuk F.-nek, de K. tudta, h nekem tetszik F, csak F nem tudott rólam vagy nem tom, szóval elmetünk bulizni összejöttek 2-3x és szakítottak vagy nem tom járás volt e, és K. az én vállamon sírta ki megát...mind1, ez volt kb fél vagy 1 éve és most az ismerőseink összebarátkoztak F-el és folyamatosan piszkálják K-t, h mi van F-el, meg mindig felhozzák... most ez azért lehet, mert F beszél K-ról? De F-nek már van barátnője 2-3 hónapja, de K-t nap mint nap látja és K elég jó kedvű, szép lány és hát az emlékek gondolom, de K-t nagyon megbánthatta, mert nem is köszön neki meg különösebben nem hatja meg , amikor szóbahozzák F-et,inkább még szégyelli is vagy csak engem nem akar megbántani? Az egész történetről vélemény?
2010. febr. 23. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
aza véleményem hogy nagyon okosan betűzöl..K= k*rva, F=férfi..tipikus este..csaj összejöt sráccal szakitanak srác sir csaj nem...vagy forditva..
2010. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. túl sokat agyalsz a dolgon, de komolyan!

2. Nem tudom, hogy K. mennyire jó barátnőd, de nem hiszem, hogy ő ennyire nézi, h neked mi fáj és mi nem, ha neked sírt akkor mikor nem jött össze a dolog.

3. K-t vagy nem bántja a dolog egyáltalán, vagy könnyebb így kezelnie a helyzetet, hogy levegőnek nézi a srácot.

4. Mivel a srácnak van csaja, de neked még valószínű most is tetszik, szerintem felejtsd el az egész történetet. Nem kéne ezen csámcsogni ennyi idő után...szerintem.

2010. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom.. Én már ott elakadtam, hogy K miért ilyen szemét hogy tehette ezt veled, aztán meg ott az az F, na őt végképp nem értem, szóval van barátnője, de neki K jár a fejébe, hisz ha nem így lenne akkor nem beszélne róla az ismerőseinek és akk ők nem kérdezgetnék K-t.

Amúgy megoldás: A férfiaknak mindig kell valami amiért harcolhatnak, amiért meg kell mutatniuk az erejüket. Vagyis, ha K vissza köszönne neki és jó pofizna vele, akkor már F rég elfelejtette volna és minden menne a megszokott kerékvágásba, de itt jön a képbe az, hogy K sem felejtette még el a srácot, hisz tudatosan direkt tesz az agyát neki, hogy észre sem veszi és nem köszön rá. 2-3 kavarás után nem történhet szerintem olyan dolog ami miatt életre halálra megkéne sértődni.

Összefoglalva:

F nek azért jön még mindig be K mert nem hagyja magát.

K nak azért jön be még F mert még mindig érdeklődik iránta.

Viszont Knak van egy kis esze és nem mutatja az érdeklődését. F nek meg azért mert inkább más csaj kúr, mint hogy vágyakozzon K után egy fél életen keresztül.

2010. febr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
K azért kavar vele mert nem gondolta, h nekem annyira tetszik és csak utólag tudta meg egy másik ex barátnönek köszönhetöen legyen R. És R. össze akarta hozni F-et meg K-t, de K inkább dobta F-et, miután egy kissé részeg éjszakán az benyögte neki, h szereltek, erre K megpofozta F-et, h csak hazudik és ezt tudja, de jó így, h kihasználják egymást, ezeket onnan tudom ilyen biztosan, még mielött vki kötözködne,-mert ott voltam. Amúgy meg 16-18 évesek vagyunk, És K neve nem a qurvából jött és igen jó barátom már
2010. febr. 24. 18:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha K nem tudta hogy neked ennyire tetszik, akkor ezen nem is kell gondolkodni .. mert nem akarattal csinálta, gondolataidban meg nem tud olvasni. Ha tudta, és úgy csinálta, akkor szemét dolog tőle de F. észre se vett Téged, szóval nincs mit tenni .. K kidobt F-et mert nem kellett már neki, lehet hogy összekaptak vmin, K ezért nem köszön neki, mert meg van sértődve, F pedig túl akarja magát tenni rajta és ezért van neki más valalkije, aki mellett még gondol Kra.
2010. febr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
háttebetegvagy :S
2010. febr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha a fiúnak már van barátnője akkor mitszámít mindez! amúgy nem olyanról fognak előjönni az emlékeim akivek jártam 3-napot!!!!
2010. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
el sem olvasom. Utálom az ilyen betűs "találóskérdéseket". Legalább írtad volna le nem valós névvel. agyas.
2010. febr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
itt tart a mai világ xD Knál meg Fnél xD.... IQbajnok ..
2010. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél tudni tulajdonképpen vélemény alatt?

Mert ezt így csak általánosságban lehet megítélni.

2010. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!