Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idegesít, hogy annak ellenére...

Idegesít, hogy annak ellenére hogy 18 vagyok sokan csak 14-nek néznek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
nem értem a kérdésed, mégis mit vársz mit mondjunk? ragassz álbajuszt?
2008. jún. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogyan nézhetnék ki idősebbnek.
2008. jún. 25. 21:21
 3/14 anonim válasza:
87%
Tudom hogy rossz és idegesítő nekem is van ilyen gondom.Én 25 vagyok és kb.18-19nek nézzek ki.Hogy mit tegyél nem egyszerü öregíteni magunkat alkattól is függ én sovány vagyok,világos haj.Talán a fekete haj egy-két évet öregít.Jobbat sajnos nem tudok.
2008. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
40 év múlva meg fiatalabbnak akarsz látszani franc se érti ezt
2008. jún. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Én is így voltam. Most 33 vagyok és ált 23-nak néznek és nem zavar. Sőt volt már,hogy személyit kértek tőlem a boltban. Légy boldog!
2008. jún. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen megértelek, de nincs mit tenni, fogadd el magad! Bármit próbálsz most öregíteni magadon, vagy nem használ, vagy hülyén fog kinézni, vagy később nagyon megbánod. Egyébként én is 24 vagyok de 18-nak néznek. Már beletörődtem, ez van. Később még talán örülni is fogsz hogy örök fiatal leszel...
2008. jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Engem meg egy pasi nézett 14-nek pedig 17 vagyok :)

Sajnos nem tudsz ellene semmit sem tenni.Vagy próbálj meg nőiesebben öltözködni.Esetleg fesd be a ajadat sötétre mert a sötét és a fekete hajszín öregít.

2008. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ne foglalkozz vele. Én is így voltam a gimiben mindig általános iskolásnak néztek és most is van hogy a boltban elkérik a személyimet amikor sört veszek a páromnak. (22 vagyok) Engem már nem zavar, inkább élvezem amikor megmondom hány éves vagyok és csak lesnek. Később majd jól jön.

Nagynéném 30 éves van 2 gyereke és a postás becsöngetett hozzájuk, kinyitotta az ajtót és erre a postás: Itthon vannak a szüleid? Gondolhatod milyen zavarban volt mikor nagynéném mondta hogy ő él itt a férjével :)

Szerintem már 18 évesen elég érett vagy ahhoz hogy ne foglalkozz ilyenekkel.

2008. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%
én is 18 vagyok, és engem is rendszeresen 14-nek néznek. például, amikor a ballagásomra cipőt kerestem, kérdezi az eladó, hogy milyen alkalomra, mondom ballagok, erre megkérdezte, melyik gimibe megyek tovább. :D mondom inkább egyetem. lehet, hogy most még idegesít, de később áldás lesz, ha letagadhatsz pár évet :D
2008. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Jesszus, nehogy nőiesebben öltözködj :O Akkor azt fogják hinni, hogy egy "kisgyerek" próbál idősebbnek tűnni. Amúgy szerintem nem gáz. Én ha jól ki vagyok festve, akkor simán elmennék 22-nek, pedig 17 vagyok. A nővérem meg alacsony, és mindenki azt hiszi, hogy én vagyok az idősebb. És ekkor mindig azt mondja nekem, hogy majd irigyelni fogom én pt 40 évesen...
2008. jún. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!