Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idegesít, hogy annak ellenére...

Idegesít, hogy annak ellenére hogy 18 vagyok sokan csak 14-nek néznek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 21:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%
Én is ilyen csaj vagyok. 15 évesen mindenki 12-nek nézett,18 évesen mindig elkérték a személyimet, azt hitték 15-16 vagyok. Most 21 vagyok, gyerekem is van, és sokan, akik nem ismernek, kicsit ferdén néznek rám, hogy miért szültem ilyen fiatalon (mert általában olyan 17 évesnek néznek kb.). Ezt meg kell szokni, én már csak röhögök rajta. Na meg amióta elmúltam 20, már nem is bánom. Tudom, idegesítő, de egyszer majd örülni fogsz neki. Amúgy egyesek szerint a sötét haj öregít, ha esetleg valami ilyesmit akarsz csinálni.
2008. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

30 év fölött már csak örülni fogsz neki.

Én, amikor bementem az osztálytalálkozóra, néhány osztálytársam (akit meg se ismertem) hosszan keresgélte az állát a padlón.

2008. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
61%

Az idő múlása a maradandó megoldás,ugyanis a mondás szerint az idő jó orvos de rossz kozmetikus...

Ne siettesd az idő múlását,majd meglátod vágtat az magától is!

Kivánom legyél sokáig fiatal és boldog!

2008. jún. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Szia,


tudom milyen érzés, én 22 vagyok, és kb. 16-nak néznek, de volt, aki 13-nak :)

Nincs mit tenni, én is kipróbáltam egy csomó marhaságot már, hogy idősebbnek tűnjek, de nem sok sikerrel.

Engem is zavar, hogy a személyimet kérik tőlem, sőt még valakivel vitatkozni is kell emiatt.

El kell fogadni, de a srácoknál bejön :)

Na meg, ha majd idősebb leszel, örülni fogsz ennek :)

2008. júl. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!