Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Négyen vagyunk barátnők, de...

Négyen vagyunk barátnők, de az egyikőnk nagyon bunkó mostanában. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van köztünk egy lány aki nagyon menő szövegeket tud,szeret beszólogatni másoknak és jó fej.De viszont van köztünk egy másik lány aki megpróbálja őt lemásolni :

-ugyanúgy viselkedik pedig előtte nem volt olyan

-ő is beszólogat másoknak

-és ugyanolyan ruhákat akar venni mint amilyen a másik lányé.

-ráadásul egy idegen lánnyal aki nem 4-őnk közül valamelyik kibeszél minket és azt mondja rólunk, hogy fennt hordjuk az orrunkat rólam meg,hogy szarkeverő vagyok.

Mit csináljunk? Beszélni nem lehet vele mert akkor megsértődik meg nem érti meg, hogy mit mondunk..



2013. júl. 20. 17:18
 1/1 anonim válasza:
Hát valami igazi egyéniség lehet... figyelj,próbálj vele értelmesen beszélni. Úgy értem hívd át magadhoz a többi barátnőddel együtt,és mondjátok meg neki hogy ez nem 'menő' ahogy ezt csinálja... és ha nem hallgat rátok, ne barátkozzatok vele. Am szerintem eleve nem kéne ha már így kibeszél egy idegen csajjal hátatok mögött...
2013. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!