Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mennyire szívesen olvasnátok...

Mennyire szívesen olvasnátok egy családi, könnyebb lélegzetvételű könyvet?

Figyelt kérdés

Éppen könyvet írok és rengeteg ötletem van, de úgy látom most nagyon mennek ezek a könnyebben emészthető sorozatok vagy éppen egy kötetes könyvek.

Ami ez én fejemben körvonalazódik nem éppen ez a limonádé olvasmány, van benne dráma, szerelem, egy összetartó család akik folyton mindenen összevesznek de még is nagyon szeretik egymás, és teljes vállszéllességél kiállnak egymásért van benne kis szerelmi szál, iskola barátok, csalódások, rengeteg humor, de még is egy komolyabb könyv lenne 16-18 éves korosztálytól kb.

Van még rengeteg ötletem, úgyhogy tucatkönyvet sem szeretnék írni, akkor inkább előszedek egy másik témát :)


2013. júl. 9. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod írhatsz egy jó könyvet ezzel a témával, de csak tucat lesz.


Ha akarsz valamit alkoss.

2013. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy tucat, még lehet sikeres.

A sok erotikus könyv is tucat mostanában, ez váltotta fel a vámpíros őrületet, mégis mennek.

2013. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát meglátjuk mi lesz belőle, a karaktereket dolgozom ki jelenleg meg az első fejezet elejének a vázlata van meg 2 verzióban, mert nem nagyon tudok dönteni, hogy e/1 vagy e/3 legyen, de jobban hajlok az e/3 felé, valahogy több lehetőséget látok benne. Ötlet rengeteg van hozzá már csak fel kéne építenem.
2013. júl. 10. 21:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Az E/3-at javasolnám, ha több szálat akarsz.


Én biztos nem olvasnám el, sajnálom. Olyasminek tűnik, ami teljesen kívül esik az én ízlésemen - ellenben a környezetem 90%-a vetődne rá... Szóval hajrá, az ilyen érzelmes-drámás emberek szerintem többen vannak. XD Én főleg romantikusat olvasok, ha nem drámázzák agyon - szeretem az izgalmas, drámai szálakat, de ami olyan oh-de-drámai, az nekem sok...

2013. júl. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!