Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondana valaki pár spórolós...

Mondana valaki pár spórolós "fürdési módot"?

Figyelt kérdés
tudom, hogy elég fura kérdés, előre is köszi a vicces "ne fürödjé" jellegű válaszokat, de ezt a kérdést komolyan gondolom. apám ugyanis tegnap kiakadt, hogy amit csinálok az megfizethetetlen, nemnormális, abnormális, nonszensz és még sorolt pár jelzőt. pedig direkt nézem, fél óránál többet nem szoktam a zuhany alatt tölteni, és a vizet sem tisztaerőből nyomatom, hanem csak "féllángon". és akkor ahogy szoktam: beszappanoz, nyakmosás, beszappanoz, hónaljmosás, beszappanoz, karok, beszappanoz, "alváz" külön-külön, beszappanoz, lábak, beszappanoz, talpak, végül arc és hajmosi. tudna valaki más alternatívákat mondani? (bár szerintem nem igazán lehet nagyon máshogy fürdeni, de mindegy)

2013. júl. 21. 09:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Fateromnál jobban nem tudsz spórolni a vízzel!

Húsvét reggel, illetve karácsony előtt 1 nappal fürdik, kezet nem mos soha, nem iszik vizet, borotválkozni havi 1-er, wc-én sem bajlódik azzal, hogy a végtermék ne csak a lefolyó szájáig jusson el.


Mellesleg kipróbálhatnád egyszer, hogy bedugaszolod a kádat a zuhanyzás kezdetén, meg fogsz lepődni a mennyiségen. Persze a tudatalattid küzdeni fog a dolog ellen és 4-5 perc alatt fogsz végezni, bizonyítandó hogy a zuhanyzás spórolósabb.

2015. júl. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!