Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szülők, ti meg engednétek a...

Szülők, ti meg engednétek a 16éves lányotoknak hogy nyelv piercinget csinálasson?

Figyelt kérdés

#piercing #nyelvpercing
2013. júl. 21. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

nem

elég undorító... bár elgondolkodnék, hogy ragadt rá az ilyesmi...

najó... a saját pénzéből igen.. és az ő dolga ha bármi baja lesz, neki kell kezelnie meg szükséges szarokat beszerezni hozzá (fertőtlenítő folyadék pl)

2013. júl. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én a saját pénzeből állnám az egészet meg minden de nem engedi anyukám..pedig a köldökömbe is van és azt is meg engedte..
2013. júl. 21. 21:34
 3/14 anonim ***** válasza:

mondjuk akkor az engedélyért cserébe kérnék valamit, hogy teljesítsen:D ez így nyáron nehéz, mert nem lehet jegyekhez kötni.. hm..

mondjuk minden nap legyen elmosogatva meg felsöpörve a nyáron:D ez mindenkinek jó;)

egyébként a köldöködet már nem használod semmire, a nyelvedet meg igen.. nem egészséges fémeket nyomkodni izmokba:S

2013. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már próbáltam vele egyeséget kötni de akkor sem engedi !:S
2013. júl. 21. 21:42
 5/14 A kérdező kommentje:
Címerezni is járok hogy lássa hogy megdolgozok a pénzemér hogy ha meg engedné akkor ki tudjam fizetni és ne kelljen tőle kérnem mert azt nem akarok mert úgyse adna :)
2013. júl. 21. 21:44
 6/14 anonim válasza:
Én 14 vagyok és fiú de nekem nyelvemben és ajkamban is van pc :)
2013. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hogy beszélted rá a szüleidet ? :)
2013. júl. 22. 17:15
 8/14 anonim ***** válasza:
engem jobban érdekelne, hogy most hogy beszélszXD
2013. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A 14éves srác vagy én ? :O Mert nekem nincs nyelvpiercingem mert anyukám nem engedi pedig szeretném ha lehetne..:)
2013. júl. 22. 18:16
 10/14 anonim válasza:
Az első egy hét para mert a TY és az SZ betűt nem tudtam kiejteni :D de amúgy most már 1 hónapja megvan és már normálisan tudok beszélni :)
2013. júl. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!