Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttatok már valami különös...

Láttatok már valami különös állatot? Olyat ami semmi más általatok nem ismert lényre nem hasonlított?

Figyelt kérdés
Én egyszer az erdőben láttam egy ezüstösen világító őzbakot, de elszaladt.
2009. okt. 21. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem egy unikornis volt? :P

Én egyszer egy tyúkfejű, disznó testű állatot láttam a Balatonba. Hát rendesen bexartam :D

2009. okt. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nemrég 1 távolról imádkozósáskára emlékeztető rovart láttam. nagy szeme volt, de nagyon pici csápjai, a tora derékszögben állt a potrohához képest, 2 láb állt ki belőle, de hátrafelé, a potrohán pedig gyöngyházszínű, átlátszó szárnyak voltak. amikor felrepült, derékszögben maradt a teste. nem tudom, miféle rovar volt, de h nem imádkozósáska, az sicher, többet is tartottam otthon és felismerem őket...
2009. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer az állatkertben láttam egy kakast, aminek a taraja nagyon fura volt, és befedte az egész csőrét.

Am az a repülő valami nem lehet, hogy lótetű volt? Vagy egy UFO?

2009. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vagy nem harry potter patrónusa volt?:O
2009. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!