Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire hasonlitott az...

Mennyire hasonlitott az altalatok elkepzelt baba a megszületett babahoz kepest?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi, hogy az a bizonyos anyai megerzes mennyire müködik. En folyamatosan egy barna, nagy haju babat kepzelek el... De meg a realitashoz varnom kell par hetet... :) 35 hetes
2009. jún. 17. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szőke kékszeműt képzeltem el, mert a férjem és én is azok vagyunk :) A baba is az lett :)

Egyébként a 20.hétig fiú-megérzésem volt, aztán hirtelen lány-megérzésem lett, ami kitartott a végéig. Mivel uh-n sose mutatta magát, a szüléskor derült ki, hogy tényleg lány.

Ja és mivel nagyon pici pocakom volt, azt hittem, hogy még 3 kiló se lesz, amikor megszületik, de 3,5 kg volt.

Az uh-n egyszer mutatott kis arcgödröcskét, az megvan, ha mosolyog :) :) Tiszta apja egyébként kívülről-belülről és ennek örülök is, mert ezt nagyon szerettem volna :)

2009. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem gondoltam hogy ennyire gyönyörű gyerekem lesz!!! 5 centis fekete hajjal született ami a mai napig nem ment el 3hónapos, már járunk fodrásznál is :) Annyira büszke vagyok rá, mindenki ámul mikor meglátja. Én egy kis kopasz babát képzeltem :D
2009. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt az erzesem hogy kislany, hosszu sotet hajjal.. Kislany lett sotet hosszu hajjal de sokkal szebb amit en elkepzeltem magamban.Nem hittem hogy ilyen gyonyuru babam lehet,meg almomban sem kepzeltem volna.A tobbi stimmelt, de a parommal mindketten sotethajuak vagyunk,ez nem volt nagy meglepetes :-)
2009. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igazán képzeltem el semmit, de még terhes sem voltam, mikor már tudtuk, hogy Szabinánk lesz:-)

Az apja szemét szántam neki, megkapta:-)

Az uh képre nagyon hasonlít, mindkettőnkből a jót örökölte:-)

2009. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte ugyanaz mint amilyennek elképzeltem. Mindenkitől a szépet örökölte :) A kopasz babák is lehetnek szépek! (a második válaszra reagálva)
2009. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Kislány gyönyörű ügyes és tiszta apa.
2009. jún. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én magamtól nem tudtam elképzelni, hogy milyen lesz viszont az 4d képre nagyon hasonlít. Helyesebben teljesen ugyanaz.:) Először fura volt, hogy barna hajjal született (én azt hittem kopi lesz) mert mindketten szőkék vagyunk de már szőkül meg kopaszodik. :)) 4 hós kislány.
2009. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egész máshogy képzeltem -pedig szépnek képzeltem - és a valóság valahogy sokkal szebb. Sokszor rácsodálkozom milyen szép kislányunk van, olyan, akit még csak elképzelni sem tudtam, de tényleg:) Szóval sztem ha majd a kezedben tartod és növekszik az azért minden elképzelést felül fog múlni valahogy. Szerintem az anyai érzés igazán akkor működik majd, ha már meglesz és ott lesz Veled a maga teljes valóságában, csodájában!Csodálatos érzés! 2,5 éves a lányunk, most várjuk a kisfiúnkat:)
2009. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, nem mertem elképzelni. Csak reménykedtem, hogy a legjobbakat fogja örökölni, és hogy nem az anyósomra hasonlít majd.

Az apja száját, az én államat és szempillámat kívántam neki. Bejött, kivéve, hogy az apja állát örökölte. Azt gondoltam, barna szemű és hajú lesz. A haja kezd kiszőkülni, a szeme meg olyan kék, mint az anyósomé (ez az egyetlen szép szegény nőben).

A 4d-hez képest hasonlít, az apja szája már azon is látszott. Mondták, hogy lesz haja, így azt is tudtam előre.

Nem gondoltam, hogy ilyen szép lesz. Mai napig mindenhol megcsodálják. :)

Nekem nagy kő esett le a szívemről, amikor megláttam, mert tényleg nagyon féltem, hogy olyan lesz, mint a kedves mama! Csúnya dolog, de talán még el is sírtam volna magam.

Szerencsém van, csodaszép a lányom!

2009. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam elképzelni,hogy milyen lesz. De amikor a kezembe adták olyan érzésem volt mind ha mindig is ismertem volna....(És most elpityeredtem)
2009. jún. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!