Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyenek szeretnetek lenni?...

Milyenek szeretnetek lenni? Milyen az altalatok irigyelt ember? (akar kulso, akar belso tul. -ok) nemet kort irjatok!

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A volt osztálytársam(lány). Szép, okos, jó sportoló(anno sportban mindig vele versenyeztem :)) nagyon laza és tapadnak rá a pasik, de ő még nem járt senkivel...
2011. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Komolyan, az az ember a rózsa tövis nélkül! :)
2011. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én vékonyabb szeretnék lenni!! De nagyon!!!utálom h beszólnak az utcán ha megyek meg ilyenek!! Pedig ne egy nagyon nagy darabnak képzeljetek el!!! 19/L
2011. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hany evesek vagytok?
2011. szept. 5. 18:34
 5/8 Walk With Me ***** válasza:

Jézus.


Azt hiszem ezzel mindent elmondtam. :)

2011. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Külsőm az rendben van, de kommunikáció terén nagyon sokat kellene fejlődnöm... irigylem az olyan embereket, akik bármilyen szituból kitudják magukat magyarázni.
2011. szept. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 halibel ***** válasza:
kanon wakeshima <3 szeretnék úgy énekelni :) de már haladok :) amúgy megvagyok elégedve magammal, egy bajom van, túl vékony vagyok, és nem tudok hízni, bármennyit is eszem :(
2011. szept. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Belsőre pont olyan mint most. Külsőre örülnék ha rendbe jönne az arcbőröm, és talán pár centivel lehetnék vékonyabb, de ez utóbbi nem olyan fontos. Meg jó lenne eredeti vörösnek lenni, nem kellene folyton festegetnem a hajam. 20n
2011. szept. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!