Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen drága a posta...

Miért ilyen drága a posta utánvétellel feladott csomag?

Figyelt kérdés
Egy 50 g-os kulcstartót szeretnék feladni utánvéttel és ma egy mobilt akartam feladni és mondták, hogy mind a két csomagnak 1990 Ft az utánvételes ára. Viszont a postai dijkalkulátor meg nem ezt az összeget adta meg , mint amit a postán mondtak, pedig elvileg egyeznie kéne, mert hogy a posta oldalán van a kalkulátor. Akkor ez most hogy van ? Egy sokkal nehezebb mobil telefon meg egy 50g-os kulcstartó ugyanugy majdnem 2000 Ft ? Nekem ez egy kicsit furcsa, bár nem volt tul kedves a postán a nő és kishiján elküldött a halál **** ra , hogy én ezt miért kérdezem meg tőle..inkább ott is hagytam a fenébe. Köszönöm a válaszokat, ha esetleg valaki tudja, hogy hogy működik ez.
2013. júl. 22. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Mert ugye július 1-jétől van egy átszervezés a postán, és teljesen megváltozott ez az utánvételes cucc:

[link]

Első oldal bal alsó sarkában látod, hogy nagyon nem olcsó mulatság.

2013. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oo véletlen a félig hasznosra nyomtam, elnézést ! természetes a zöld kezecskét akartam. :( Nagyon köszönöm a választ!
2013. júl. 22. 14:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért lett drágább az utánvételes levél, mert eddig ÁFA mentes szolgáltatás volt, most már viszont ÁFA-s lett a dolog. csupán csak ezért lett drágább.
2013. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát te nem csinálod jól.

Én 0Ft-ért adok fel csomagot

2017. szept. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!