Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? Egy Démon?

Mi lehetett ez? Egy Démon?

Figyelt kérdés

Éppen aludtam, arra keltem föl, hogy egy ezoterikus dolgokkal foglalkozó könyv a fejemre esett. Ezután megnyikordult az ajtó és még éppen láttam, hogy egy fekete alaktalan valami suhan el. Megijedtem és összeszorítottam a szemeim.Aztán meghallottam anyukám hangját (aki végig a konyhában tevékenykedett), hogy rám szólt,: Gyere fel a pincéből, tudod, hogy ott vannak az egérfogók is!

Az a gáz, hogy én az emeleten voltam.



2013. júl. 23. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem álmodtad?
2013. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 poet1 ***** válasza:
Ha ezo dolgokkal foglalkozol ne csodálkozz ha démon látogat meg. Tapasztalatom van
2013. júl. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azt a könyvet csak úgymond megőrzésre hagyták nálam(a bnőm)

Nem álmodtam! Anyu utána még mondott valamit arról a pincés dologról.Ja, és a fejem felett, igaz polc van, de egy nagy doboz mögött sorakoznak a könyvek. Így szinte lehetetlen hogy egy könyv csak úgy magától a fejemre essen.

2013. júl. 23. 15:02
 4/8 poet1 ***** válasza:
Sajnos az a helyzet h azzal h bevitted a Biblia szerint már átkot hoztál magadra
2013. júl. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nem akarok senkit lehurrogni, de szerintem ez egy hülyeség. bár engem is foglalkoztatnak az ezoterikus dolgok, de ez azért kicsit durva. inkább valami égi figyelmeztetés, hogy jobb útra tereljenek, mert valamit elhibáztál. ez persze az én véleményem, de nem minden esetben kell rosszra gondolni
2013. júl. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van valami abban amit a felettem lévő írt!

Lehet egy jelzés valamire.Történt más furcsa dolog is körülötted??

Én velem is történt már hasonló de ha nem hiszel benne nem is hathat rád olyan szinten próbálj elfelejtkezni rólad és egy keresztet tegyél a szobád falára!

2013. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy kereszttel semmire nem mész. Nem fogok regényt írni, de ennyi etòből egy kecskeszobrot is kirakhatnál. Amúgy a démonok nem öltenek testet. Te magad idèzed elő az aggodalommal,eg a problèmákon valö
2015. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, neharagudj, összevissza fagyogat a telefon.
2015. ápr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!