Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehetett a szekrénybe...

Hogyan lehetett a szekrénybe egy Démon?

Figyelt kérdés

Régen volt egy sorozat Rejtélyes igazságok címmel, amiben elmondta egy egy tőrténetet és ki kellett találni hogy igaz vagy hamis. Annak egyik érdesek tőrténete ez.


Az egyik részben az volt, hogy egy kisfiú az újdonsűlt házban nagyon félt a szekrénytől, nem akarta beletenni a ruháit. USÁ-ben tőrtént, kerti külvárosi ház volt. Azt mondta az anyukájának, hogy nem meri kinyitni a szekrényt mert egy szörny van benne és fél tőle nagyon. Az anyukája unszolta, de hiába a gyerek félt kinyitni a szekrényt.


Amikor jöttek a barátai látogatóba gúnyolták érte, hogy félős. Erre az egyik poénból bement a szekrénybe és magára zárta az ajtót. Majd nem sokkal később felkiáltott jajjveszékelve, azt kiabálta ki, hogy sűrgősen engedjék ki. egyfolytában jajjveszékelt, mire kinyitották az ajtót, a gyerek eltünt ! Hűlt helyét találták és azóta sem került elő !


Ez valóban megtőrtént, vajon mi a magyarázat ?


2012. nov. 27. 21:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
48%
te már nagyon fárasztó vagy
2012. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én se néztem végig a sorozatot !
2012. nov. 27. 22:00
 3/29 anonim ***** válasza:
45%
a horkoloidok tettek oda!
2012. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
68%
El valszeg pont a kamu volt, ezek miatt untam rá.
2012. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
Sehogy, nem, nincs.
2012. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
70%

Láttam én is ezt az epizódot, és a történet természetesen igaz.


A kissrác ugyanis a szekrény helyett véletlenül a liftbe zárta be magát, és azért nem találták, mert a szekrényben keresték, ő meg már a földszinten volt.


Később állítólag minden kiderült, és most is boldogan élnek.

2012. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nem, dehogyis egy első emeletes kertes házban hogyan lett volna lift ? Magánház volt. Nem volt lift és ha nevettek a fiún, miért zárta volna be magát a liftbe, ami nem is volt.


Nem, ez így volt ahogyan elmeséltem

2012. nov. 27. 22:10
 8/29 anonim ***** válasza:
Én találkoztam evvel a fiúval,szét volt bombázva az arca,le volt őszülve mint az öreg kanmalac,és lukas volt a zoknija mert akkor amikor ez történt,nagyon megijedt.Elmesélte mi történt...elmondjam?
2012. nov. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Igazad van, nem lift volt, hanem szemétledobó!

Azért ordított.

2012. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Téridő kapu ?
2012. nov. 27. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!