Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit tennétek a...

Lányok! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Az a nagy álmom, hogy Disneyland-be hercegnőként dolgozhassak.Az elmúlt napokban még boldogan írogattam, hogy miket kell még a következő 7-8 évben csinálnom.

De ma elgondolkoztam azon, hogy tegyük fel hogy eljutok Párizsba vagy Kaliforniába és felvesznek Disneyland-be hercegnőnek.

Nos az van, hogy eléggé családfüggő vagyok. És nem tudom, hogy mi lenne ott a családom nélkül velem, teljesen egyedül.

Az lenne a konkrét kérdésem, hogy próbáljam-e megvalósítani ezt az álmot vagy ne?

Lécci segítsetek, hogy mit tegyek mert nagyon szarul érzem emiatt magam! Kíméljetek meg a nem normális válaszoktól!

Előre is köszi!



2013. júl. 23. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. júl. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
7-es leszek. 13
2013. júl. 23. 22:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha van álmod váltsd valóra, mert igazából az lenne az élet célja, hogy álmainkat valóra váltsuk, habár a mai világban nincs mindenkinek álma.
2013. júl. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De mi van akkor hogyha kijutok Párizsba v. Kaliforniába és mégsem vesznek fel. Akkor hiába iparkodtam 7-8 évig megsemmisül az a dolog amit elképzeltem magamnak:(
2013. júl. 24. 09:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Habár nem ismerem az ottani embereket, hogy milyen emberszeretők, de bemagyarázhatod nekik, hogy ez az én álmom és valóra akarom váltani, maguk miért akarnak ebben hátráltatni, ilyesmikkel, hogy elérd a célod.
2013. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen és hogyha felvesznek (aminek kb.10% az esélye)akkor mi lesz velem a családom nélkül?? Amint már említettem elég családfüggő vagyok, de annyira, hogy még táborokba se járok el.
2013. júl. 25. 21:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát ha megengedhetitek magatoknak és ha családod beleeggyezik akkor pl. elkezdhetné a család tanulni az idegen nyelvet és mire felnősz addigra kiköltözhetnétek és felvesznek disneylandba dolgozni, de persze ez csak a jobbik verzió. Esetleg még úgyis, hogy egyedül mész ki és megtalálod majd a nagy Őt ezzel enyhíted a családfüggőséget.
2013. júl. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Uccsó válaszoló én is erre gondoltam csak anya már nem akar sehova sem költözni:

1.anya csak románul tud

2.apa meg csak németül

A nyelvtanár meg túl drága.

Talán majd a barátnőmet ráveszem jöjjön ki velem vagy hogyha addigra megtalálom a nagy Őt.

2013. júl. 26. 09:47
 9/9 anonim válasza:

Mivel még fiatal vagy szerintem előbb próbáld ki, hogy mennyire bírsz elszakadni a családodtól. Úgy értem, hogy pl ha van lehetőség kollégiumra vagy ha majd tovább tanulsz, akkor mehetsz másik városba, vagy barátokkal utazgass, vagy csereprogramok, stb. Ha néhány hét vagy hónap távollét nem okoz gondot, akkor vágj bele! ;)

Amúgy nem muszáj feltétlenül egyből kiköltözni, mert sok helyen tartanak meghallgatást hercegnő szerepekre, pl Európán belül is, és akkor egyszerűen csak arra az 1-2 napra mész ki vagy úgy időzítitek a nyaralást stb, hogy el tudj menni és akkor végül ezzel a különköltözéssel meg, hogy hogyan bírnád, ráérsz ezután foglalkozni, hogy egyáltalán felvesznek.

2016. márc. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!