Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Strandon hova érdemes tenni a...

Strandon hova érdemes tenni a nálunk lévő cuccot, amíg a vízbe van az ember?

Figyelt kérdés
Régen családdal mindig vittünk lepedőt és vagy úgyis éppen volt ott valamelyikünk vele, vagy csak ráfordítottuk a lepedő szélét és el volt intézve. Manapság viszont én nem tudnék otthagyni semmit felügyelet nélkül. Kabint bérelni nem rossz ötlet, de ott meg a kulcsra kell vigyázni a vízben ugyebár ami elég zavaró tud lenni.
2013. júl. 23. 22:49
 1/4 anonim válasza:
Mi olyan helyre szoktuk tenni ahonnan mindig rálátunk a medencéből, ez a legolcsóbb megoldás. Ha kabint béreltek tehetitek a kulcsot nyakba akasztós tartóba. Ez nekem annyira nem tetszik, mindig idegesít, de lehet nálatok beválik. Én mindig az idősek nyakában látok ilyeneket :)
2013. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor kicsi voltam a szüleimmel mi is így csináltuk. De most csajozni szeretnék menni, nélkülük. Úgyhogy az a nyakba akasztható pénztárca nem igazán jó ötlet. Marad az hogy fogom a kabinkulcsot mint a hülye gyerek. :D Egyébként ha pl barátnőmmel mennék akkor is ugyan ez lenne a helyzet.
2013. júl. 23. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van egy üres naptej flakonotok, akkor azt ki lehet mosni, elvágni, majd abba tenni a kisebb cuccot (kulcs, mobil) és újra összeilleszteni. Persze ez csak akkor működik, ha nem feltűnően rakjátok bele, hogy a fél strand lássa, hogy ti egy üres naptejesflakonba belepakoltatok egy mobilt meg pénzt.
2013. júl. 24. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ez mire jó!? A levágott flakon tuti beázik. Ha meg parton hagyod akkor ellopják ugyanúgy. Ne nézd hülyének a tolvajt. Megsugom, hogy a törölköző széf sem védi meg az értékeket.
2013. nov. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!