Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Barát az ilyen ember? Érdemes...

Barát az ilyen ember? Érdemes egyáltalán tartani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy hobbija, annak él, tegyük fel, horgászat. Ez nekem is a hobbim, de neki nincs jó felszerelése, ill. kocsija. Mindig felhív, h menjünk együtt horgászni (elsősorban a kocsi miatt, mert ha neki is lenne, nem hívna szerintem, vagy lényegesen ritkábban). Legutóbb is elvitette magát (ingyen szoktam vinni), de nem hozott felszerelést, tőlem kért és kapott mindent. Aztán ő fogott rengeteget, én semmit, de annyit se mondott, h nesze b.meg, egy hal. Nekem ez nagyon rosszul esett, mikor mondtam neki, azt válaszolta, h ilyen a szerencse.
2011. febr. 8. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy kapitális f@sz, hogy mégcsak el se szégyelli magát, mikor szóba hozod (jogosan) a dolgokat.

Kihasznál, te is tudod. hagyd a francba, ne menj vele sehova, és mondd meg neki, hogy mással jársz horgászni, mert ilyen a szerencse.

2011. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, h én többet nem fuvarozom, ha ilyen.
2011. febr. 8. 18:07
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen faaszfejet én úgy küldeném el az anyja piicsájába, hogy csak úgy füstöl. Hülye pofátlan szemét köcsög. Az ilyen az nem barát, hanem egy parazita. Szerintem: "felecsdel"
2011. febr. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
78%
Abszolút egyetértek előttem lévővel.amúgy én is voltam már ilyen helyzetbe és még nekem fájt a dolog mert én nagyon tiszteltem őt és még nekem volt bűn tudatom de hidd az ilyeneket lekel szarni hatalmas égből. És mamár azon gondolkozom hogy is lehettem ilyen hülye -.-
2011. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg az a hülye, aki hagyja kihasználni magát.
2011. febr. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Teljesen igazatok van. Sajnálom én is, mert amúgy bírom őt :-( De ez így nem mehet, engem ne használjon ki senki.

Ha nem a hobbiját űzzük, akkor normális, de ha igen, akkor bekattan. Én egyelőre annyit mondtam, h nem viszem többet sehova, innentől rá bízom, h besértődik-e ezen.. Bár sanszos, h igen, mert egyszer elmentem nélküle horgászni és azon is volt egy kis duzzogás..

2011. febr. 8. 18:14
 7/14 A kérdező kommentje:
18:14 neked nincs igazad, nem hagyom, olvasd el a válaszomat alattad
2011. febr. 8. 18:14
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem.Nem barát az ilyen.
2011. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%

"haszonleso" talan igy nevezik az ilyen embert, de nem igazi barat.

Hiaba Te alkalmazkodsz hozza es tursz Neki, ha O onzo es erzeketlen. Ha baratkent szeretne, akkor O ajanlotta volna fel a halat, hogy vigyel, mivel ezzel megtisztel Teged es ezzel meghalalja azt, hogy Te fuvarozod, vagy segitesz Neki, de O onzo, tehat valoban jobb minnel elobb elfelejteni, vagy pedig valtozzon meg!

2011. febr. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
legközelebb, ha mondja, hogy menjetek, mondd neki, hogy bocs, de mással mész, tudod, ilyen a szerencse :D :D
2011. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!