Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SEGíTSÉG! Az osztályomba a...

SEGíTSÉG! Az osztályomba a fiúk miért nem szólnak hozzám?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, most ugyan nyári szünet van, de suli időben az osztályomba a fiúk nem szólnak hozzám! Nem vagyok, annyira szép, de azért csúnya se, se kövér, aránylag jó tanuló vagyok, a lány osztálytársaim szerint, jó fej, és kedves is :) Akkor meg mi lehet velem a bajuk? A suliban a többi fiúval, szinte mindennaposan beszélgetek, nekik semmi bajuk velem, csak az osztályomba lévő fiúk nem állnak velem szóba :(

#fiú #szólnak hozzám
2013. júl. 24. 19:27
 1/8 anonim válasza:
emiatt még nem kell aggódnod mert a többségük egyszerűen hülye mármint az osztályod fiú részlege. Hagyd rájuk nem keresik a társaságod akkor te minek erőlteted meg magad csak rosszabb lesz.
2013. júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, hogy írtál, mondjuk, attól függetlenün, nagyon rosszul esik, ha pl köszönök még arra se képes/képesek hogy vissza köszönjenek :\
2013. júl. 24. 21:32
 3/8 Smiley18 válasza:
Lehet, hogy tetszel nekik. Mivel, hogy az osztályodon kívül több fiúval is jóban vagy még az is előfordulhat, hogy féltékenyek. Lehet, hogy arra várnak, hogy nyílj feléjük, hogy velük is beszélgess stb.:)
2013. júl. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eléggé kétlem, hogy mind a 20 fiú az osztályomba én jönnék be, és féltékenyek lennének, ha beszélek másokkal, de azért köszi :D
2013. júl. 25. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy?

Nyugi nem veled van a baj csak a fiúk egyszerűen ennyire hülyék és kész.

2013. júl. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kössz, és most leszek 8 :P
2013. júl. 26. 18:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg fogalmad sincs, hogy miért? Nem volt semmi konfliktusod velük?
2013. júl. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem, tényleg nem tudom :( a többi lánnyal az osztályba, bezzeg beszélgetnek, hozzám, viszont hozzám se szólnak, ha köszönök, a 100-ból egyszer talán vissza köszönnek :/
2013. júl. 28. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!