Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitség kellene fiuk lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség kellene fiuk lányok van egy 13éves gyönyörü lány azt osztályomba és imádom mindenét! Szoktunk viccelödni meg minden sokmindent csinálunk együtt! és nem tudom hogy udvaroljak neki! Az is számít hogy heti 9 edzésem van és jo testalkatom?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
mutasd meg a brét
2011. nov. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
igen, a lányokat a kemény, kigyúrt, bunkó pasik érdeklik, legyen botrányosan pofátlan és sértő humorérzéked, előbb taposs a lelkükbe, utána szórj nekik morzsákat, ez bejön nekik. ha nemet mondanak akkor is nyomulj, majd ha verekszik, akkor biztos hogy nem akarja.
2011. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

nem vagyok bunko !!

becsületes sportember vagyok és a lány is nagyon szép

2011. nov. 10. 19:46
 4/8 A kérdező kommentje:
és csak kivancsi voltam számit e a sport
2011. nov. 10. 19:46
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

# 3/5

akkor nincs esélyed, de lehetsz még az öribarija


igen, a legtöbb lány a kisportolt pasikat szereti, de mint mondtam ez magában kevés, bunkónak is kell lenned.


inkább mutatok egy videót, ebből hamarabb megérted. mi számít: http://www.youtube.com/watch?v=AbGLidX5LTc

2011. nov. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
13 vagyok -.-"
2011. nov. 11. 13:53
 7/8 A kérdező kommentje:
ez a lány utálja ha bunkó valaki
2011. nov. 11. 13:53
 8/8 anonim ***** válasza:
21%
nem utálják, csak azt mondják, a kettő nem ugyanaz. persze egy korodbeli lány lehet hogy még nem olyan mint egy bejáratott liba
2011. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!