Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17 éves debreceni lány vagyok....

17 éves debreceni lány vagyok. Nagyon szeretnék dolgozni de sajnos csak 18+ os munkákat találtam. Szerintetek mennyi az esélyem, hogy találok?

Figyelt kérdés

Apukám kiskorom óta alkoholista.Sosincs egy kedves szava se..Anyukámmal nagyon szeretnék elköltözni de nincs annyi pénzünk.Anya 45ezret keress+9ezer a családi de ez nem elég egy albérletre.Apám minden nap elmondja, hogy takarodjunk a hazáből de nem tudunk hova.Nem ver meg minket de szavakkal bánt.Ma is többször sírtam, mert már nem bírom.Remegek ha a közelembe van.

Mindent megtennék, hogy egy kispénzhez jussak.Jelentkeztem diákmunkára de nem hívnak.

Egyszerüen semmit nem tudok tenni.. sokszor már annyira kiborulok, hogy nagyon rossz dolgok jutnak eszembe..pedig csak normálisan akarok élni, terror nélkül.

17/L


2013. júl. 25. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne add fel járj a nyakukra h adjanak melót,meg ha házasok a szüleid akkor elvileg feles lenne a ház és ha válnának akkor annak kedveznének akinél a gyerek van és még gyerektartás is járna érte ha, nemfizet leüli ,vagy beleszámítják a ház árába (vagyis kéritek a házat a tartásdíj fejében)de nemlessz kizárva akkor sztem h a nyakatokra járjon.
2013. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Banderasz094 válasza:
Sajnos már nem is fognak hívni! Ezek már csak ienek,és ameddig nem leszel 18+ addig kemény lessz az életed,és az sem biztos hogy 18 után eltudsz majd helyezkedni,maximum bp-n,itt még diákmeló is van sokfele!! De átérzem a dolgok súlyát! Hasonló helyzetben voltam! Sajnállak!
2013. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!