Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátokat keresek, mert...

Barátokat keresek, mert sajnos itt ahol lakom nem igazán találok igaz barátokat! Én nyitott vagyok, kedvesnek is mondanak. Ha esetleg más is ebben a helyzetben van? Nyugodtan írjatok, válaszolok mindenkinek! 26 éves lány

Figyelt kérdés
,,A barátság nagyon erős kötelék, tudni kell, meg lehet-e bízni a másikban, el lehet-e mondani neki titkot? A legjobb barát bízzon meg a másikban!"
2011. ápr. 15. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, hol laksz?:)
2011. ápr. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tolna megye!
2011. ápr. 16. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz barátkozni? :)

Jó, persze, én könnyen beszélek. Barátkozok iskolába, edzésen.

2011. ápr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Iskolába nem járok,már végeztem,de gondolkodok rajta,hogy tovább kellene tanulnom,& akkor majd talán a suliban!Edzőterembe nem járok,illetve szórakozóhelyre sem!Max. sétálni szoktunk lemenni párommal,de csak úgy nem szólítok senkit sem le!Szóval elég rossz,de majd csak sikerül talán egyszer nekem is "igaz" barátnőt találni,ha még van egyáltalán!
2011. máj. 2. 18:30
 5/9 anonim válasza:

Szia! Épp nekem is ez a problémám, nincsenek barátaim, akikkel el lehetne járni vagy csak épp beszélgetni egy jót. Nekem még mindig fontos a személyes találkozás, és nem pedig az, hogy állandóan a neten "pötyögjek".

Bár én Csongrád megyében lakom, de gondoltam azért írok ide neked, hogy tudd nem vagy ezzel egyedül.


"Barát – az egyik legszebb dolog amid lehet, és az egyik legjobb dolog, ami Te lehetsz."


Üdv: Egy 27 éves lány

2011. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,hogy írtál!Igen,én is így vagyok ezzel,ahogy Te!Személyesen sokkal jobb,mint számítógépen keresztül...
2011. júl. 16. 15:55
 7/9 anonim válasza:

Szia! Lehet már nem aktuális, de én szívesen barátkoznék...

Elég ramatyul érzem magam. Privátban írhatsz, ha gondolod...

20/L

2011. aug. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen aktuális,de már nem elérhető a mailed!!!:-(
2011. aug. 27. 14:49
 9/9 Nikcsy396 válasza:
Sziasztok!sajnos én is ugyanebben a cipőben járok mint ti,szívesen barátkoznék:$ írhattok ide is privátot is ha még él ez a téma:$
2012. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!