Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lett palvin barbara...

Hogy lett palvin barbara ilyen híres?

Figyelt kérdés
13 évesen az ICON-nál lett modell de ott több magyar modell is van és én csak róla hallottam aki ott dolgozik. a többiek mért nem lettek világsztárok?

2013. júl. 27. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért ,ert szereti amit csinál és szorgalmasan csinálja és a legkisebb munkákat is elvállalta.
2013. júl. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mert ő ő.
2013. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mert Barbi különleges.Szép arca van, kisugárzása stb..
2013. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
nem csak Palvin Barbi híres magyar modell. Ott van például Mihalik Enikő, szerintem ő sokkal inkább való modellnek, mint Barbi. Enikő különlegesebb, mint Barbi, Barbi viszont sokkal szebb, de átlagosabb. Mihalik Enikő egyébként Visage Modelsnél van. Aki még sikeresebb az talán Szikszai Johanna (Visage Models), Ebergényi Réka (Visage), Srej Zsófi (Sophie Srej), és Mészáros Diána, akiről lehet, hogy nem sokat hallottunk itthon, de talán ő volt az első sikeresebb magyar topmodell. És nehogy azt higgyétek, hogy csak Palvin Barbara az egyetlen magyar lány aki victoria's Secret showján ott lehetett, mivel Mészáros Diána, Ebergényi Réka, és Mihalik Enikő már sokkal korábban modellkedhetett a VS showján.
2013. júl. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2013. júl. 31. 00:05
 6/7 A kérdező kommentje:
de amúgy tudom ismerem ezeket a lányokat de akkor is palvin barbara lett 19 éves létére ilyen ismert.
2013. júl. 31. 19:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Külföldön először a L'Oréal-lal lett híres, mert ugye ezzel meghívták Cannes-ba a filmfesztiválra és a Golden Globes-ra is. M.o.-n pedig úgy, hogy néhány nevesebb divatmagazin címlapján volt, valamint nevesebb külföldi divatcégeké is (pl.:Chanel)
2013. aug. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!