Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ilyen helyzetben?...

Mit tehetnék ilyen helyzetben? Olyan fura ilyen még nem történt velem

Figyelt kérdés

járok/jártam egy roma sráccal aki most előzetesben van. ugyanis ő és az édesapja és plusz még egy fő rablási-lopási ügybe kerültek.de a srác apja olyan hogy szinte mindennap elhordja mindennek és meg is üti ha nem ugy csinál vmit ahogy az apja akarja. nem tudom hogy mit kell ilyenkor tennem.


sztory röviden: a srác apja és az a plusz egy fő megvertek egy pasast hogy írja alá azt h tartozik nekik 50 ezer forinttal. és ők miután ezt aláírta elhoztak a házból bútorokat. de kiderült h ezek a bútorok nem is a pasasé hanem az ő halott feleségének a gyerekeié. és ezt a gyámügy számontartotta és ők jelentették fel őket. és hát hétfő hajnalban elég korán kijöttek a kommandósok és elvitték a srácot és az apját. tudom ugyanis a szomszédja vagyok.


mi a véleményetek erről az egészről?


2009. okt. 23. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
szép egy családot/pasit választottál.
2009. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy dögöljenek meg az undorító mocskos bűnöző cigányok.
2009. okt. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó kis életed lesz... hajrá! Pff...
2009. okt. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mit szeretnél tenni? csatlakozni a bűnözőkhöz vagy tisztességes életet élni?
2009. okt. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most nem véleményváltoztatás miatt írom ezt a komit de az nem jelent semmit ha nem teszi meg a srác akkor apja jobban megveri mint akárki más. ja amugy az apjáról még annyit hogy a saját gyerekei is azt akarják h ne legyen itthon, mert már volt börtönbe és akkor a gyerekeknek is és az anyuknak is jobb volt megjegyzés vége:)
2009. okt. 23. 21:37
 6/6 anonim ***** válasza:
dögöljön meg az összes cigány. MINDEGYIK ILYEN ROHATD K*CSÖG BUZ!K!!! gratulálok neked. menekülj ameddig lehet :O
2009. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!