Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek a kamasz gyerekektől de...

Félek a kamasz gyerekektől de ezt most úgy értem, hogy mikor meglátok az utcán kamaszokat akkor megijedek és megpróbálom kerülni őket, de ami a legrosszabb, hogy nem merek a szemükbe nézni, mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 19:09
 1/7 anonim válasza:
Mennyi idős vagy?
2010. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15 éves
2010. aug. 22. 19:21
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Te is kamasz vagy..-_-" kicsit szánalmas a kérdés..bocsi.
2010. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagy szánalmas, ennyi idősen én is így voltam,de nem mindegyiktől csak az ilyen kötekedős külsejű fiúktól és pláza cica lányoktól.(Féltem,hogy beszólnak,kinevetnek,kibeszélnek)

De 8. év végre már lett egy kis önbizalmam, és akkor már nem.Már csak a bandában lévő cigányoktól ijedek meg az utcán.

Szerintem több időt kéne veled egykorúakkal töltened, és akkor "megismernéd" őket.

2010. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

13-14 évesen én is ugyanebben a cipőben jártam. Semmi önbizalmam nem volt, kapucniban lehajtott fővel sunnyogtam. Néha most is, hangulatfüggő. Azóta sem értem meg magam a fiatalokkal, pedig 16 vagyok :(

Próbálj nyitni szerintem, amíg lehet, én nm tettem meg a gimiben sem, két barátom van. Mert egy zárkózott kis hüje voltam :( (direkt nem ly)

16/L

2010. aug. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyanígy vok 17f :(
2010. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi félénkek tartsunk össze :) :(
2010. aug. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!