Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon nehéz lesz...

Tényleg nagyon nehéz lesz olyan nőnek, ki nem akar gyereket találni megfelelő fiút?

Figyelt kérdés

Állítólag azt hallottam, hogy aki nem akar gyereket annak nehéz lesz találni fiút magának!

Én gyűlölöm őket, és még csak el sem tudnám fogadni!

Akkor most nekem is nehéz lesz olyan fiút találni, ki szintén nem akar?



2013. júl. 30. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem jól fogalmaztál.
2013. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt embere válogatja. Pl. én sem úgy alszom el minden este, hogy "bárcsak holnapra már lenne itt egy kisgyerek", sőt, eszembe sem jut ezen morfondírozni.

Sztem nők között ritkább az, aki nem akar gyereket.


37F

2013. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1: Miért is nem fogalmaztam jól kedves első válaszoló?

Remek! Jönnek a kritizációk!!!!

2013. júl. 30. 16:42
 4/8 A kérdező kommentje:

2: Ez igaz!

Például az én környezetemben körül vagyok véve olyan nőkkel, kik meg vannak azzal áldva, hogy gyerek kell! -,-

2013. júl. 30. 16:44
 5/8 anonim válasza:
Ne nézd le azokat a nőket, akik gyereket szeretnének, elvégre ez lenne a normális. De sok olyan férfi van aki meg nem szeretne, szóval biztos fogsz találni magadnak valót. Gondolom még fiatal vagy.
2013. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5: Én nem bántom azokat a nőket. Ők tudják mit akarnak! Valakinek ez a normális, de valaki az ellentettjét gondolta. Én csak kíváncsi vagyok, mennyire igaz az állítás!
2013. júl. 30. 17:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Már meg is találtad:)

Nem gyűlölöm a gyerekeket, de nem akarok. Különben kár ezen agyalni, az évek alatt sokat változhat még az ember gondolkodása.

2013. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: Az én gondolkodásom nem fog megváltozni! Köszönöm :)
2013. júl. 30. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!