Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A vocaloid animét hol tudom...

A vocaloid animét hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
magyar felirattal minden részét
2013. júl. 30. 21:06
 1/2 ahmon ***** válasza:
A Vocaloid nem anime. A Vocaloid egy eredetileg Yamaha fejlesztésű számítógépes vocal program. A program felületén egy piano roll-on elhelyezvea szöveget, és beállítva az énekest, konkrét ének-sávot hozhatsz létre. Rengeteg Vocaloid (ez a program neve, de így nevezik a program énekeseit is) van, Hatsune Miku-tól kezdve a Kagamine ikreken át Lily-ig. Mindegyiknek más hangja van. A karakterek pedig egy úgynevezett MMD videóban szoktak szerepelni. Az MMD, az: MikuMikuDance. Egy 3d-s animátor program SZERŰ alkalmazás, amellyel a meglévő Vocaloidjaidat táncra bírhatod, és konkrét klip-et készíthetsz a zenédhez. MMD-t szoktak csinálni coverként is, példának okáért a polkához, gangnam style-hoz, backstreet boys-hoz. Koncertek is szoktak lenni. Olyankor előre megcsinálják az MMD-ket, s hologrammosan kivetítik a színpadra. A nagyobb koncerteken Japánban nagy mennyiségű füstöt használnak a hologram "vetítővásznának", s így még élethűbb a dolog.
2013. júl. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem köszi
2013. júl. 31. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!