Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki kiment pl...

Katerina106 kérdése:

Van itt valaki, aki kiment pl Londonba munkat keresni nyelvtudas nelkul? Hogyan boldogult?

Figyelt kérdés

Van egy ket eves kisfiunk, nagyon eljatszom a gondolattal, hogy kimegyunk Andliaba a jobb jovo remenyeben...

de sem en sem a ferjem nem beszelunk angolul.


2013. aug. 2. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Semennyire? Mert akkor lehetetlen.

Arra is keszulj fel, hogy ha pl 2-3 honapig nem talaltok munkat, akkor szallas, miegymasra legyen elore minimum egy millatok.

2013. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szomszédaink így mentek ki és megtanulták a nyelvet, először takarítás, mosogatás. Már teljesen jól megvannak. Mi nem régen jöttünk ki, nálunk szerencsére mindenki tud angolul. Szerintem mindenképp próbáljátok meg, a fiatoknak sokkal jobb életet tudnátok itt biztosítani, de ahhoz, hogy ki gyertek kell egy min. 1 milliós forint mer az elején borzasztóan kell fizetni mindenért. Ha érdekel valami szívesen segítek, írj csak. Mi egy London közeli városban vagyunk, kelllemesebb a mindennapi élethez mint London.
2013. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Másodikvagyok, még hozzá tennem, hogy az angol a legkönnyebben tanulható nyelv és ezt én is tapasztalom :)
2013. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a gyerekkel a nyakatokban, 0 nyelvtudassal azert ne vagjatok neki. Lehet talalni melot igy is, mert sokan igy jonnek ki. De az az 1 millio az tenyleg kell, hogyha esetleg nem talatok csak 2 honap mulva vagy 3 :)
2013. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!