Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki letudná fordítani?

Valaki letudná fordítani?

Figyelt kérdés

Ezt a szöveget kéne nekem angolra lefordítani: Heló! Nagy XY rajongó vagyok. De régen megakartam kérdezni, de csak most szedtem össze a bátorságom, hogy tényleg te vagy az igaz XY? Nem mintha kételkednék, csak megszeretném kérdezni. Remélem nem gond. Mert tényleg nagy xY rajongó vagyok!

Aki lefodítja annak nagyon megköszönöm!



2013. aug. 2. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért, van amit elírtam!
2013. aug. 2. 17:51
 2/8 doni1201 ***** válasza:
Hello! I'm a big fan of ... . I've always wanted to ask you, but I didn't have the courage till now, if you're the real ... . Of course I have no doubt. I'd just like to ask you. I hope it's okay, because I'm a huge ... fan.
2013. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hi,

I'm a great(:::) fan. I've been wondering for some time but so far haven't had the courage to ask, are you the real (:::) It's not that I doubt it, I just wanted to ask. Hope you don't mind. Because I really am a great (:::) fan.


Már ha azt akartad kérdezbni, h "tényleg te vagy az IGAZI(:::)?"

Mert ha azt, h "Tényleg te vagy az, igaz, (:::)?" akkor "It's really you, isn't it, (:::)?"

2013. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hello!I'm a big XY fan.I wanted to ask a long time ago(but just now pulled my courage-sztem ez felesleges am,de te tudod):are ya for real XY(vagy "this person")?I'm not doubt,but i just wanna to ask(ya).I hope it's not problem.But i'm really a big XY fan.


Szerintem nagyon sokat ismetelgetsz. :/ ha szeretned inkabb igy ird le:

Hello!I'm a big XY fan!I wanted to ask you this question a long time ago,but i haven't courage,but now I have.So,are ya for real XY?I'm sry,I belive in ya(I'm not doubt) just wanna ask...I hope it's not problem but I'm really like ya.Ur biggest fan Katy(vagy nem tudom,hogy hivnak :D).:)


Am ki ez az XY? :)

2013. aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"I'm really like ya."=tényleg olyan vagyok mint te

a többit hagyjuk inkább

2013. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem csak azt jelenti te agyhalott...
2013. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mondjad a tobbit,kivancsi vagyok
2013. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az összes választ! :)
2013. aug. 3. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!