Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki rendelkezik paypal...

Valaki rendelkezik paypal kártyával? Vagy tudja hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés

Ezegy internetes pénzkereseti számla ahova utalnak..de nemtudom hol lehetne nyitni vagy hogy mik a feltételek..

aki ismeri ezt kérem irjon


2013. aug. 6. 09:46
 1/5 Lord Keri ***** válasza:

[link]


Itt regisztrálnod kell, teljesen ingyenes, annyi a feltétele, hogy kell hozzá egy létező számlaszám, amihez hozzárendeled. Tehát amikor te valahol a neten fizetsz a paypal fiókoddal akkor az ténylegesen kapcsolatba lép a bankoddal és leszívja az összeget róla.


Amúgy nem kell aggódni teljesen biztonságos!

2013. aug. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kell hozzá nemzetközi tranzakcióban használható bankkártya. Pl MasterCard dombornyomott verziója.


Regisztrálsz paypal.com-on és hozzáadod a kártyát. Ez után levonnak a kártyádról 1 EUR-t. A levonási tranzakcióba beleírnak egy számot, ezzel tudod jóváhagyni a kártyád regisztrációját. Ez után visszakapod az 1 EUR-t.


Innentől bárhol használhatod ahol támogatják. Sokkal jobb, mint a bankkártya számot kiadni mindenféle honlapon.

2013. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

"...annyi a feltétele, hogy kell hozzá egy létező számlaszám, amihez hozzárendeled. Tehát amikor te valahol a neten fizetsz a paypal fiókoddal akkor az ténylegesen kapcsolatba lép a bankoddal és leszívja az összeget róla. "


ez így nem igaz

csak bankkártyával szívja le az összeget vagyis ha nincs hozzárendelve kártya, csak számlaszám akkor

csak paypal-n lévő ősszeggel tudsz fizetni a számládra meg csak kiutalni

ebben az esetben nagyon kevés forgalmad lehet kb 300$ /90day

2013. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak k&h-s kártyám van!De nekem utalnának ilyenre..de sajna ezt nemértem azért kérdeztem
2013. aug. 7. 11:03
 5/5 Tethy válasza:
2013. aug. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!