Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátnő kérdés? A legjobb...

Barátnő kérdés? A legjobb barátnőm itt akar hagyni. Ötletek?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk. 6 éves korunk óta ismerjük egymást,körülbelül azóta, hogy ő ideköltözött az édeasanyjával.Az édesapja Floridában él,ő még odakint született. Elég gyakran ment el az évek során egész nyárra az apjához. Most pedig, végleg ki akar költözni. Amikor elmondta nekem, valami űrt éreztem, és nem akartam neki elhinni.

Itt befejeztük a sulit, mi voltunk a suli "bajos csajai", ott is mindenki szerette. És úgy döntött, ezúttal odakint élné az életét. Nem mondta el nekem, mi a valós oka, hogy így döntött, de ez egyről a kettőre lett így. Annyit mondott, hogy mindennek utána néz, miket kell elintézni, és hogy majd ha tudja, hogy kb mikor indulna, akkor előtte mindenképpen szól nekem. Tudom, hogy csak egy barátnő, de akkor is a szívem szakad meg,hogy itt akar hagyni, és lényegében el se mondja, mi a fő oka. Esetleg, valakinek van valami kíméletes módszere, hogyan tudakolhatnám meg tőle? Vagy ötletek,hogy ilyen messzi barátnői kapcsolatot, hogyan lehet normálisan fenntartani? Egyáltalán nem szeretném elveszíteni, olyan, mintha a saját testvérem lenne.Előre is köszönöm!



2013. aug. 6. 12:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!