Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naplóírás. Mibe?

Naplóírás. Mibe?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni írni Naplót. 14 éves lány vagyok.

Milyen füzetbe írjam?

Lakatos vagy sima?

Mit írjak az első oldalra?



2013. aug. 6. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. A naplóírás jó... De írni is tudni kell...

Hát ha csak otthon tartanád, akkor válassz nem lakatos, de vastag (hiszen hamar betelik)füzetet. (Az ilyenek általában kemény borítósok)Ha hordanád is, vagy koliba mész vagy valami akkor ajánlom a lakatosat, a biztonság kedvéért. (De ne ilyen gyerekeset válassz, legyen inkább szolíd,virágos, vagy lepkés kinézetű.

Az első oldalra? Azt ami spontán jön. (Ne legyen erőltetett.)

2013. aug. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Triixii válasza:
100%
A Naplód TE vagy! Szóval igazán édesmindegy, hogy mibe írsz. És hogy mit. Ilyenkor nincs rossz vagy jó válasz. Légy önmagad:) Én kb. 8 éve írok Naplót, és szerintem mindegy, hogy milyen füzetbe. És igaza van az első válaszolónak, ne legyen erőltetett.
2013. aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem lakatosat fogok venni,ha lesz,mert cipelném is, és természetesen nem gyerekesek! Mostanában annyira megutáltam a gyerekes cuccokat...
2013. aug. 7. 15:24
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Szeritem is mindegy annak a szemelynek,hogy mibe ir aki igazan a 'lelkeket akarja kiirni',es ezt hidd el nekem. Nekem pl nagyon sokszor elojott a naploirasi vagyam.Folyton szep,kemenyfedeles jegyzettomboket,kerestem,sose akartam egy szimla fuzetet. Aztan mindig beleuntam,vagy legtobbszor amikor lelki dolgokkal foglalkoztam,vegig vezettem magamban a dolgokat,utana mar untam leirni a naploba. Szoval ck azert irtam,mert sztem aki igazan a naplot tarja 'lelki szemetesladanak' az ck elo kap egy lapot es alig varja h kiirja magabol ami eszebe jutott. Gondolom nm ilyen valaszt vartal :P,remelem azttol nem gond, h kicsit masmijen lett. Ck azert irtam h majd sztem hamar abba hagyod ha meg bele sem keztel ck fuzetet keresel.
2013. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2013. aug. 9. 13:55
 6/6 anonim válasza:
100%
én is 14 éves vagyok és most kezdtem bele. először azt hittem hogy ez milyen komoly dolog meg hogy ezt rendszeresen szépen kell csinálni. de elkezdtem csak úgy spontán írni bele: a napomat, az érzéseimet és gondolataimat egyes dolgokról vagy bármit, bármikor ami esetleg az eszembe jutott akár egy mondat volt is az. nem szabad komolyan venni vagy átgondolni milyen rendszer szerint csináljam mert akkor nem izgalmas csak egy rendszer az életedben. csak vágj bele és meglátod a végén csak úgy írogatsz majd bele mindenfélét hogy le sem tudsz állni! :)
2013. aug. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!