Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto Shippuden-ben a végső...

Naruto Shippuden-ben a végső harc Naruto és Sasuke között melyik részben lesz? (többi leírásban)

Figyelt kérdés

Ma keresgéltem youtube-on és nem akartam rá találni de végül sikerült erre videóra :


http://www.youtube.com/watch?v=FwXXw4gKbS8


Igaz hogy a videó egy amv de ha a 3:00 perctől nézitek akkor már olyan jelenetek vannak benne amiket még nem mutattak a sorozatban....és ez miért baj??? mivel a Naruto Shippuden fele erről szól hogy mindenki mondogatja Narutonak hogy mi lesz ha Sasuke megtámadja Konohat vagy a barátjait,és valamiért engem is érdekelni kezdett hogy mégis milyen lehet mikor a 2 legerősebb ninja egymásnak esik...:/


Mi az amit eddig megtudtam abba a rövid spoiler jelentbe:


1. ugyanott fognak harcolni mint régebben asszem 2-3 éve mikor Sasuke elment és Naruto megakarta állítani


2.hogy a végső támadásuk egy sima chidori és egy rasengan lesz(mondjuk én másra számítottam de mind1)


3.egyikük sem hal meg de naruton lesz 2-3 nagy vágás de túléli


Ha már a várva várt párharcot amire rég várakoztam sikerült ki spoilerezni akkor hagy tudjam már meg hogy melyik részben lesz...



2013. aug. 6. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs végső harc, nem tudom hogy miez... naruto vs sasuke az 50. rész körül volt, de nem volt túl esemény dús
2013. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
fan art....
2013. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.kommentelő : de a sorozatban Sasuke megesküszik hogy elpusztítja Konohat és Narutot is.Akkor valamikor csak összefognak csapni vagy nem??? Mert én indavideón követem a Shippudent és ott még javában zajlik a háború.Vagy talán valamelyik Ovaban van benne ,még azt tudom elképzelni :D


2.kommentelő: ,,fan art,, hát most mondhatjuk azt is hogy valakik megcsinálták de...de akkor mi értelme lett volna,ha nem is van benne a sorozatban?

2013. aug. 7. 17:55
 4/10 KAMUI ***** válasza:

Mi értelme? Hát mert tök jó videó lett..:)


Am szerintem azért fognak harcolni hogy ki legyen a Hokage

Ezt nem lehet előre tudni hogy mi lesz,,,Még az is rejtély mik Sasuke valódi szándékai,,,,

2013. aug. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3.kommentelő: én úgy olvastam meg hallottam másoktól hogy ,,állítolag,, a mangában sasuke visszamegy a faluba és versenybe szál a Hokage címért ,de ez már jóval a háború után lesz ,szóval nem tudom hogy mennyire igaz :DDD
2013. aug. 7. 18:47
 6/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok, hidd el jobban tudom, olvasom a mangát és nézem az animét mindent tudok a narutorol!


SPOILER


nagato pusztitja el konohát, nem sasuke, a háború csúcspontján meg sasuke visszatér segíteni narutoéknak

szoval, hidd el nincs végső harc :)

2013. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 KAMUI ***** válasza:

Jól mondja az 1-es

A jelenlegi helyzet ez...:)

De még történhetnek dolgok..

2013. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
inkabb olvasd a mangat.
2013. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nem lesz.Nem fognak egymas ellen harcolni.Osszefognak es megolik Madara-t
2014. ápr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Seiiko válasza:
Nem tudom, hol tartasz, de ha tényleg a harc érdekel Sasuke és Naruto között, akkor mondok pár dolgot. Először is olvasd a mangát ha, érdekel. Másodszor a régi kagék megérkeztek a csatához és ők segítenek végezni nem csak Madarával hanem az Út bölcse anyával, Kaguyával. Azért lesznek elég erősek hozzá, mert a hat út bölcse erő ad nekik. (Ezáltal pl. Sasukénak lesz Rinnenganja) Miután nagy nehezen legyőzték Kaguyát, Sasuke elmondja ő forradalmat akkar és amíg genjusu (Tsukuyomi) alatt álnak a mostani kagékat megöli. Illetve a bijuukal is végezni akar. Emlékszel, amikor Naruto és Pein küzdött, na olyan gömbbe teszi a bijuukat Sasuke mint akkor Narutot pein. Naruto elhatározza, hogy mindenképpen megmenti Kuramát és a többieket, ezért harcolni fog Sasukéval. Ez lesz az a harc, amire gondolsz, Sasuke Naruto végső harca. (elvileg) De olvasd el magad és akkor ezeket, az izgalmas dolgokat magad is átélheted. 
2014. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!