Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények a versemről?

Vélemények a versemről?

Figyelt kérdés

Magány


Akár hóhér, hentes,

szemem húsba vájom:

Mint legélesebb élt,

lelket hol találok?


Mert tudom biz' én rég,

éltem: üszök-parázs,

szürke hamvba törten,

Nincs ír rá, se varázs. 


Miként a kés hegye,

- ezer bronzos farkas - ,

amint a vérbe fut:

Éhes. Nyomomban van!



2013. aug. 6. 23:26
 1/4 PéterPálka válasza:
Valamennyire rímelő szavak halmazát, amik nem fejeznek ki semmi értelmeset, nem szokták versnek nevezni.
2013. aug. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez értelmetlen:S
2013. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-MIRE GONDOLT A KÖLTŐ?

-Na még az utolsó füvescigi.


Akármennyire próbáltam felfogni részben sikerült de akkor sem illik a cím igazán a "vershez"


Ez a tipikus művészet amit elég ha az alkotója ért mindenki más levan sz@rva.

Ezért nem szeretem ByeAlex Kedvesem zenéjét mert semmi érdemlegeset nem mond csak különböző random dolgokat utal egy személyhez/tárgyhoz/égi jelenséghez


De biztos tetszik ez valakinek például akik milliókért vesznek egy képet amin egy egyenes csík van.

2013. aug. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kommenteket!


"Valamennyire rímelő szavak halmaza" ? Keresztrímes sorokból áll, nem kikötés az összecsengés minden sor között, és így a ritmust is könnyebb volt érvényesíteni. Kedves harmadik válaszoló, nem füvezem, egyszerűen vdak túl elvont, vagy groteszk lett a vers, így elvész a mondanivaló. Köszönöm, hogy ezt jeleztétek!

2013. aug. 8. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!