Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályban,...

Van egy lány az osztályban, akit nagyon nagyon nagyon nem bírok! El is mondom, hogy miért. Bővebben lent! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány, akit r*hadtul nem bírok. Már kb. 3X-szor jól hátbaszúrt (a legutolsó hátbaszúrás márciusban volt)! Én akkor nem akartam visszaadni, pedig nagyon csúnyán beszólogatott, de hagytam, mivel úgy voltam vele, hogy ő mégiscsak lány. Akkoriban úgy voltam a dologgal, hogy ha lány beszól, még ha nagyon durván is, akkor azt el kell, hogy viseljem. Igazából ez volt az egyik rálátásom. A másik, hogy ha megis ,,támadom", akkor is lefogja tagadni, mondván, ő nem mondott semmit...és mindenki úgyis neki fog hinni! Így nem csináltam semmit.

Novemberben is hátbaszúrt, akkor se csináltam semmit, Januárban is...akkor se...Márciusban is..akkor volt a legdurvább beszólása, és akkor se csináltam semmit. Hallottam, hogy mit mond, tudtam, hogy rólam van szó.


Elteltek napok, hetek, hónapok..... a frusztrációm óriásira duzzadt, el nem tudom mondani mekkora lelkiismeret furdalásom van, hogy ezt a p*rasztnak nem szóltam vissza. Tényleg elég ha csak ránézek rágondolok és elkap az idegbaj, h MIÉRT NEM CSINÁLTAM SEMMIT????


Pedig engem egyáltalán nem így ismernek...még el is mondták az osztálytársak Júniusban, h félnek tőlem...Tanár előtt!


Kérlek segítsetek!! Please!!


15/F


Üdv.



2013. aug. 7. 08:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezen nem igen lehet segíteni ha a csaj egy hülye r*bi az is marad. Nálunk egy h*lye nagypofájú fiú van aki (modell) és azt hiszi ő a legmenőbb, legjobb stb . Vele sem igen tudunk mit kezdeni. -.- Bocsi, de ezen nem lehet segíteni ha lehetne….de sajna nem lehet! :/
2013. aug. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ez gáz mert mivel te fiú vagy, mindenképp szívsz ha egy lány ellen lépsz fel.

Nincs esetleg az osztályban olyan lány aki szintén nem kedveli, vagy akitől esetleg tart ez a csaj?

Azzal megbeszélhetnéd hogy állítsa le.

Ha van egy belevaló csaj az osztályodba az el tudja intézni:))))

2013. aug. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként nagyon kétszínű...Májusban minden reggel köszönt nekem meg ilyenek, de nem dőltem be. Bár visszaköszöntem, szívemből utálom a csajt. Nem akartam parasztkodni, visszaköszöntem, bár legszívesebben kinyírnám.
2013. aug. 8. 09:55
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem h vannak ellenségei a csajnak. Face-n 150-200 lájkolják a képét, tehát az ismerősök körében népszerű. Szóltam tanárnak, h Tanárnő! Ez a csaj össze-vissza hátba szúr, kérem beszéljen vele! .... De semmi..

Pedig a legkedvesebb oszifőnk van, de hát nagyot csalódtam benne.

2013. aug. 8. 09:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Első vok. Ne árulkodj! Intézd akkor te el, de az milyen már h egy fiú árulkodik… Hát ha ilyen -bocsi h ezt mondom-de kis töketlen vagy akkor nem csoda h baszogat!
2013. aug. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Attól még hogy 200an lájkolják a képeit, még lehet hogy nem minden csaj van vele jóba, vagy esetleg van olyan csaj akinek nem tetszik, vagy valamiben rivalizálnak. Esetleg olyan aki népszerűbb nála!:)


De most komolyan a tanárnéninek szólni, ez nagyon gáz!:)))

2013. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, mert sajnos már fegyelmit is kaptam súlyos testi sértésért. Ezért mondták, h még a legkisebb bajomat is mondjam el. Remélem ezt megértitek.
2013. aug. 8. 15:20
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h töketlen lennék. Szal én rengeteg mindent megéltem.
2013. aug. 8. 15:24
 9/11 A kérdező kommentje:
És egyébként tisztázzuk: NEM A CSAJTÓL FÉLEK, HANEM ATTÓL, HOGY A RENDŐRSÉGEN FOGOM VÉGEZNI!!! Ezt vegyétek figyelembe!
2013. aug. 8. 15:27
 10/11 A kérdező kommentje:
De kérdem én: Akkor is gáz, ha azt mondták h már nem emelhetek kezet senkire? Mert különben kihívják a rendőrséget. Aztán nem vagyok jó szájkaratéban, ő tuti legyőzne, vele nem lehet négyszemközt beszélni, mert mindenkinek elpletykál mindent, és már volt erre példa. A másik dolog az,h hátulról csinálja, nem mer odajönni hozzám, mert ha a szemembe mondaná tuti h 0,0001 másodperc után rohadt nagy öklöst kapna. A másik dolog az h hátulról csinálja, de egyébként ezt már mondtam: Kedves első, te mit csinálnál ha 3-4 méteres távolságból nem valami tisztán hallanád h mit mond, de sejtenéd? Megkérdeznéd? Te lennél az osztály l&zere! Megpofozod? Hogy képzeled h kezet emelsz egy lányra? Visszaadod? Mi van akkor ha nem nekem mondta? - fogalmazódik meg bennem... Másnap meg már nem akarom elintézni, mert akkor tuti h az egész osztály röhögne rajtam h milyen dolog h elintézel egy lányt...
2013. aug. 8. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!