Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályban,...

Van egy lány az osztályban, akit nagyon nagyon nagyon nem bírok! El is mondom, hogy miért. Bővebben lent! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány, akit r*hadtul nem bírok. Már kb. 3X-szor jól hátbaszúrt (a legutolsó hátbaszúrás márciusban volt)! Én akkor nem akartam visszaadni, pedig nagyon csúnyán beszólogatott, de hagytam, mivel úgy voltam vele, hogy ő mégiscsak lány. Akkoriban úgy voltam a dologgal, hogy ha lány beszól, még ha nagyon durván is, akkor azt el kell, hogy viseljem. Igazából ez volt az egyik rálátásom. A másik, hogy ha megis ,,támadom", akkor is lefogja tagadni, mondván, ő nem mondott semmit...és mindenki úgyis neki fog hinni! Így nem csináltam semmit.

Novemberben is hátbaszúrt, akkor se csináltam semmit, Januárban is...akkor se...Márciusban is..akkor volt a legdurvább beszólása, és akkor se csináltam semmit. Hallottam, hogy mit mond, tudtam, hogy rólam van szó.


Elteltek napok, hetek, hónapok..... a frusztrációm óriásira duzzadt, el nem tudom mondani mekkora lelkiismeret furdalásom van, hogy ezt a p*rasztnak nem szóltam vissza. Tényleg elég ha csak ránézek rágondolok és elkap az idegbaj, h MIÉRT NEM CSINÁLTAM SEMMIT????


Pedig engem egyáltalán nem így ismernek...még el is mondták az osztálytársak Júniusban, h félnek tőlem...Tanár előtt!


Kérlek segítsetek!! Please!!


15/F


Üdv.



2013. aug. 7. 08:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, h ,,darabosan" írtam.
2013. aug. 8. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!