Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti melyik anime szereplő...

Ti melyik anime szereplő lennétek?

Figyelt kérdés

És melyik anime -fiú/lány- tetszene?

A válaszokat előre is köszi! ^-^



2013. aug. 7. 20:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Nem az a lényeg, hogy van e vér, vagy nincs, hanem hogy soha nem veszít, mindig ugyanúgy nyer, a semmiből kapja az erőt és nála sokkal erősebbeket is elver csak úgy.
2013. aug. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim válasza:

én a Sámán királyból

Yoh lennék

és

Ana tetszene

vagy forditva :)

2013. aug. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

20-as vagyok

Tudom, hogy nem az a lényeg, nem is mondtam semmi ilyesmit, csak írták, hogy nuku vér van benne :)) Ami csak az animére igaz.

2013. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Azt én tudom, de attól még kb sérthetetlen és halhatatlan a mangában is.
2013. aug. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Köszi az összes választ!

# 8: Én is kipróbálnám! ;) De Armin utálom (már bocsi, de olyan kis…)

Saitou: :D Abba van egypár fiú, de egyébként kbc ugyan olyan mint a Hiiro no Kakera (mármint a szereplők).

Ezen a véres dolgon jól fennakadtatok. :D Miért pl. Soul Eater-be (elég ismert példa) már rég belehalt volna egy ember abba amit azok csinálnak. (tudom fegyverek meg fegyvermesterek) kid, black star és soul olyan sebesüléseket szerzet és érdekes mindnek hamar begyógyult sebhely nélkül (a feketevér által szerzet seb látszik csak)… szóval szerintem ezen nem kéne így fennakadni. :)

2013. aug. 9. 17:26
 26/33 anonim ***** válasza:
de am ha úgy nézzük naruto ilyen szempontból tök reális, mert nem az van mint a bleach-ben, hogy megvágják és vérszökőkút, de nem is az, mint a fairy tail-ban, hogy no blood, tehát ilyen arányos vér mennyiség, és láthatjuk, hogy szinte mindenkinek gipszben van valamelyik test része :) (nem szeretem am annyira a narutot, csak azért mondom, hogy ez ne váltson ki vitát, és igen valóban kezd sablonos lenni)
2013. aug. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
A kérdésre válaszolva és Misaki lennél a Kaichou wa maid-samá-ból és természetesen Usui tetszene, esetleg Kilari a Kirarin Revolution-ból és Hiroto tetszene :D
2013. aug. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Kaichou wa maid-samá-t én is szeretem! :) Usui jó fej… perverz földönkívüli! xD És a Kilari is jó szintúgy Hiroto a jó fej de egyébként amiket mondtatok majdnem mindegyiket szeretem! :)
2013. aug. 10. 23:49
 29/33 anonim ***** válasza:
Hiruma Yoichi, csak mert szét lehetne szopatni a népet. :D
2013. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
xD Ez is egy jó meglátás… :D
2013. aug. 11. 00:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!