Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a földrajz,...

Mennyire nehéz a földrajz, biológia, kémia, fizika?

Figyelt kérdés
7. osztályba megyek és félek, hogy nem fog menni, nem tudom majd, nehéz lesz stb stb. 1-től 10-ig milyen nehezek voltak?

2013. aug. 7. 23:52
 1/9 Petrik93 válasza:

Ez részben egyén függő is. Mivel aki mondjuk jobban szereti a földrajzot a kémiánál, annak egyértelmű, hogy a földrajz könnyebb lesz mint a kémia.


12.-es vagyok, régen volt már a hetedik osztály, de emlékeim szerint, a biológia és földrajz az nem nagy durranás. E kettő közül is a biológia ami könnyebb.

A kémia, fizika kicsit húzós. Bár mint mondtam, egyén függő, kinek mi a nehéz....


Viszont szakközépiskolában már a biológia ami számomra nagy nehézségeket okozott... A földrajz viszonylag könnyű maradt számomra.

2013. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Szia! Én most voltam 7.-es és ugyanígy paráztam. :) A földrajz és biológia ugyanaz lesz, mint a természet ismeret, csak két külön tantárgyra bontva. Nem kell félni.

Nekünk a fizika nagyon könnyű volt, csak heti 1 órában tanultuk. Elég volt minden óra előtt pár mondatot tanulni, és meg lett az 5-ös :) [Plusz ha jó vagy matekból részben az is segít] Nem nehéz.

A kémia egy kicsit húzósabb, de ki lehet bírni. Fontos, hogy ne hanyagold el a tanulást, mert később minden dolog újra vissza fog térni, és ha nincsenek meg akkor viszont bajba leszel. De ne félj, ez sem nehéz! :)


Állítólag a 7. évfolyam a legnehezebb (általánosban) az új tantárgyak miatt, de ezek is olyanok mint az összes többi. Ha rendszeresen tanulsz (napi 1/másfél) órát, könnyen hozzászoksz és túl leszel rajta. :)

2013. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem!:) Köszönöm:)
2013. aug. 8. 21:43
 4/9 anonim ***** válasza:
A biológia és a fizika kellemes, kényelmes.
2013. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

szia, én most voltam 7.-es :)

a biológia és a földrajz könnyű, mivel a természetismeret két tantárgyra bontva, a fizika könnyű lesz ha jó vagy matekból, én a kémiával szenvedtem egy kicsit, de ha eleget tanulsz rá nem lesz olyan nehéz :)

2013. aug. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A földrajz az egyik legnehezebb tantárgy!!
2013. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4.és6.vok megint, legalábbis szerintem.
2013. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a föci, a kémia elég nehéz de a biosz nem nagyon. a fizika nekem könnyű volt, mert szerettem, de az osztálytársaimnak nehéz.
2013. szept. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyszerűen utálom a bioszt. Vagyis a tanárt. A többi elmegy.
2013. szept. 5. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!