Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A barátnőm vagdossa magát!...

A barátnőm vagdossa magát! Micsináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
már évek óta vagdossa magát de mióta járunk (3 hónap meg egy kicsi) csak ritkán szokta kb négyszer vágta magát.. mindig mondtam neki hohy ne csinálja mert nem jó stb. többször is megigérte hogy nem fogja de csak csinálja.. nem tudom micsináljak.. :(
2013. aug. 8. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. aug. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én 17 ő 15
2013. aug. 8. 23:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Próbálj elbeszélgetni vele arról hogy miért csinálja. Próbáld megtudni mi jár a fejében ilyenkor, hogy csak "szórakozásból" csinálja, vagy azért mert van valami gondja, vagy a szokás miatt, vagy azért mert jólesik neki. Ébreszd rá hogy ez nagyon nem normális dolog és hogy fejezze be mert aggódsz érte
2013. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
azért csinálja mert ez megnyugtatja.. ha pl valami baj van otthon akkor csinálja hogy lenyugodjon a múltkor ott voltam náluk és akkor is csinálta mikor kimentem eggy 5 percre beszélni a nevelőapjával (akkor az volt a baja hogy a nevelőapja beszólt neki hogy nem lesz belőle ugyse semmi+ még velünk is volt egy kis baj mostanába picit sokat veszekszünk) és masnap vettem csak eszre hogy fel van vágva.. nagyon ügyesen tudja rejtegetni.. és beszélünk már erről már többször megigérte hogy nem fogja ha valami baja van velem beszéli majf meg de azután hogy ott voltam náluk és akkor is ezt csinálta picit betelt a pohár :/ gondolkoztam azon hogy mi lenne ha szakitanék vele de az a baj hogy nagyon szeretem és ha szakítanék tuti úgy felvágná magát hogy korházba kerülne..
2013. aug. 8. 23:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj meg neki valami helyettesítőt találni. Olyat amit nyomkodhat, vagy ütheti vagy nem is tudom. Valami feszültséglevezetőt
2013. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
most azt beszéltük meg hogy bármi baja van felhív mert elvileg a hangom megnyugtatja meg azt mondta hogy nem mert eddig hivni mert nem akart zaklatni és én most remenykedem hogy ez beválik, de ha nem akkor kipróbalom ezt a más 'feszültség levezetős' dolgot.
2013. aug. 9. 00:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a többiek tanácsa nem jön be, akkor állj oda elé és vágd meg te is magad(ne artériát, csak egy kisebb eret. A pofát javaslom(anatómiai értelemben), mert ott kicsik az erek, de rengeteg vér tud belőlük jönni(lsd borotválkozás), ez remélhetőleg megrémiszti és nem fogja többet ezt csinálni
2013. aug. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
erre én is gondoltam hogy legközelebb megvágom magam csak én valahogy nem bírom egyszerűen nem megy.. próbaltam már de remeg a kezem meg valahogy az agyam nem engedi hogy elég erősen nyomjam a kést vagy pengét hogy felsértse a bőrt.. a max az hogy egy kőrzővel megkarcolom magam de az nem olyan. és egy picit vékony a bőröm és félek hogy véletlen túl mélyet vágok.
2013. aug. 9. 09:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta veletek?
2013. aug. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
megvágtam magam két nappal azután hogy ő megvágta magát... aztán felfedezte rajtam a vagasokat és lehülyézett stb megmondtam neki hogy ha legközelebb vágja akkor én is és ő ugye nem akarja ezért megigérte hogy nem fogja és mondtam neki hogy hívjon fel ha bármi baja van most így jó :) meg beszéltünk a pszichologusról és jól fogadta azt mondta hogy elmenne csak nem akarja hogy más megtudja most adtam neki egy hónap proba időt ha nem javul akkor pszichologushoz megyünk...
2013. aug. 14. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!