Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért leszek rosszul ha...

Miért leszek rosszul ha meglátom vele a barátom? :' (

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja járok egy fiúval. A barátom táborban megismert egy csajt és szóta írogatnak, szivecskéznek egymásnak, barátom bókol neki. Ma találkoznak és én egész nap csak sírok és ha rá gondolok hogy együtt vannak vagy ha csak látom hogy beszélgetnek vagy bármi, rosszul leszek..Az a lány nagyon szép én meg folyton azon agyalok hogy el fog hagyni a barátom miatta :( Pedig tudom hogy ő nem olyan, de akkor is..

2013. aug. 9. 16:52
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
azóta* elnézést..
2013. aug. 9. 16:57
 2/11 anonim válasza:
És a barátod azóta megváltozott veled szemben?:) mármint furcsa ?
2013. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Beleszerettél és aggódsz hogy elveszíted ennyi az egész. A kérdésed magyarázatában benne van a válasz, szimplán csak ki kell bontani, aggódsz mert szereted őt. Tudod hogy nem fog megcsalni de akkor is hisz nagyon szereted ennyi az egész
2013. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nem változott meg nagyon aranyos meg minden. de nagyon féltékeny lettem arra a lányra, nem mondtam még meg a barátomnak csak célozgattam. szoktunk azzal hülyülni hogy mondogatjuk egymásnak "talán féltékeny vagy?" na én ilyenkor mindig tagadom..

ráadásul a szüleinek is tetszik a lány és szerintem engem nem bírnak..

hogy tudnám csillapítani a féltékenységem?

2013. aug. 9. 17:14
 5/11 anonim ***** válasza:

Megértelek téged. Nekem is rosszul esne. De akkor nincs semmi gond, ha közben a ti kapcsolatotokkal is foglalkozik, és ugyanúgy szeret téged. Viszont ha kevesebbet foglalkozik veled, és azt veszed észre, hogy már nem szeret annyira, akkor ezt a dolgot meg kell beszélnetek! Amennyiben ha ugyanolyan, akkor szerintem próbáld elfogadni, és csak arra gondolni, hogy csakis téged szeret, és hogy ők csak barátok.


Az én barátomnak is van lány barátja, de már ovis koruk óta jóban vannak, és tudom, hogy a barátom sosem érezne többet a csaj iránt, egyszerűen csak jó barátok. Engem szeret, nekem is kellett egy kis idő, mire így fogtam fel a dolgokat vele, meg a lánnyal kapcsolatban..(:


Amúgy gondolom neked is van fiú barátod, (ha nincs, akkor érdemes beszerezni egy fiú havert), mert akkor te is megértheted, hogy mit érez a barátod a lány iránt (mivel te is azt érzed a fiú haverod iránt, mint a barátod a lány iránt). Másrészt meg lehet, hogy a barátodnak rosszul esik, hogy massal lát, így rá fog ébredni, hogy nem jó az, amit csinál, és többet lesz veled. Tapasztalat! Nekem is van egy-két fiú barátom.. (:

2013. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Általános iskolában megszokott az ilyesmi.
2013. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5-ös köszönöm ez igazán jól esett :) tudom hogy nagyon-nagyon szeretjük egymást, csak félek mert ma volt az első talijuk kettesben és aggódtam mi lesz ha jobbnak találja a lányt. de az igaz ha tényleg szeret nem fog elhagyni.

igazából eddig nem voltak barátai, csak én voltam neki mint legjobb barát (így jöttünk össze), meg egy fiú akit kis kora óta ismer. örülök hogy ismerkedik, de kicsit zavar hogy kettesben fagyizgatnak meg sétálnak a közös helyünkön (egy kis tavas parkban)...

2013. aug. 9. 17:32
 8/11 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló...középiskolásak vagyunk.

a lány aki rá van állva most lesz 8.-os.

2013. aug. 9. 17:33
 9/11 anonim válasza:
Bocsi, de szerintem az nem normális ha már szivecskéznek meg kettesben találkoznak. Én ilyenkor már rég felvetettem volna a szakítás gondolatát, mivel utálom ha hülyítenek. Főleg ne hülyítsenek engem akko, ha én se hülyítem a másikat. Csak sajnállak téged, remélem jobbat is találsz ettől a köcsögtől...
2013. aug. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem akarlak lehangolni, meg aztán nem sok tapasztalatom van (köbö semennyi) de ez engem is zavarna... Persze, valószínülegnincs semmi, de márcsak rád való tekintettel sem jófejség, amit csinál (mármint a barátod). Szerintem beszélned kéne vele, hogy rosszul esik, hogy ilyen közel kerültek egymáshoz azzal a lánnyal. Aztán biztos jobb lesz. :) Majd ő megnyugtat, és talán vissza is vesz a lánnyal kapcsolatban... Drukkolok nektek, remélem ez miatt nem megy szét a kapcsolatotok... :/ 14/L
2013. aug. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!