Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagaltam volna ra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagaltam volna ra, ha meglatom a baratom vitrinjeben egy lany fotojat akit utalok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Az a helyzet, hogy van egy osztalytarsam akivel utaljuk egymast..sosem jottunk ki.Elmentem a baratomhoz, s lattam, hogy a fotoim kivannak sorakoztatva a szekreny vitrinjeben..de!!kozben meglattam annak a lanynak a fotojat.Akkor rogton nem erdekelt, de amikor elgndolkodtam rajta...s majd megkerdeztem tole, hogy neki hogy esne..s azt mondta, hogy szarul de ki is veszi onnan?Szerintetek, tul siman lezartuk ezt?Ti mit tettetek volna?
2013. jún. 17. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ŐŐ mondjuk elsőként jó lenne tudni, hogy miért van kint? Nála megszokott mondjuk hogy sok ember képét kirakja, akikkel jóban van? Vagy csak ezt a lányt tette ki pluszban? Vagy ő a legjobb barátja? Vagy mi van?
2013. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nincsenek rosszban, de nekem mindig azt mondja, hogy "jaj de csunya" s ilyenek.S maskulomben az elso unokatesoja van kiteve meg egyik baratja...(?)
2013. jún. 17. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:
O.o Nem tudom én meg akarnám tudni, hogy miért volt kint, és ha értelmes választ kapok akkor hagynám a témát.
2013. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat szerintem most mar hagyom, mert ha egy nap utan miutanlezartuk megint eloreukkolnek, hulyenek nezne.
2013. jún. 17. 15:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Nem ezen fog múlni a kapcsolat amúgy.
2013. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!