Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet nyelvpiercinggel...

Hogy lehet nyelvpiercinggel enni? Nem akadályozza a rágást, vagy nem harapnak rá a gömbökre?

Figyelt kérdés
Nekem nincs és nem is szeretnék, csak foglalkoztat, hogy akinek van, azt nem akadályozza-e ebben-abban, mint pl evésben vagy csók közben...
2013. aug. 9. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én amikor megcsináltattam napokig csak turmixolt kaját ettem, mint a babák. Kb. 1-2 hét után jutottam el oda, hogy egy zsömlét megegyek, ami több mint 45 perc volt. Tudom, mert pont órán ettem, a tanár megengedte. Elkezdtem enni szünetben, és következő szünetben is ettem még. Azóta vagyok egy kicsit pösze, hogy lett piercingem. Már nincs meg amúgy. Az elején akadályozza a rágást, de idővel megszokja az ember. És igen, volt már, hogy elharaptam véletlen, el is tört, műanyag volt. A fém sokkal jobb. A csókolózást nem akadályozza. Gyakorlatilag újra meg kell tanulni enni, és az s/sz betűt helyesen ejteni.


Egyébként 3 évig volt meg, kb 2 éve vettem ki, és még ha nagyon akarnám, simán átlyukasztanám magamnak, mert alig forrt be.

2013. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor nem is olyan egyszerű ezzel enni :D

És pl. cérnametélt vagy egyéb hosszúkás ételek nem tekerednek rá? Vagy ha mondjuk mákos tésztát eszel, akkor nem megy bele a lyukba a mákszem?

2013. aug. 12. 16:52
 3/3 anonim válasza:

Az első két hétbe azért kell pépeset enni mert nem lehet mást, hogy ne menjen bele a morzsa a lyukba. De én például pár nap után már rendesen ettem, csak lassan mert még fájt.

Később teljesen ugyan olyan enni, mint nélküle. Nem kell újra megtanulni enni!

Nem tekeredik rá semmi. Csak például ha gagyi rágót ettem (pl ami nyalókába volt vagy hasonló) az ráragadt.

Beszélni is ugyan úgy tudok mint eddig. Sőt ha kiveszem az a furcsa érzés hogy nincs benne :)

2013. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!