Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hehova tanúi. Szerintetej...

Hehova tanúi. Szerintetej jólvan ez így?

Figyelt kérdés

azt állítjátok, hogy vért adni bűn isten szemében, és elveszik a lelketek ha vért adok/kaptok... namost.. ha például. valami hozzátartózótoknak lenne szükség rá nem adnátok vért? csak hogy örök életetek legyen? és miért áldoznátok fel az örök életeteket egy emberért? nem az az igazi irgalmasság és szeretet? miért nem adnátok fel az örök életeteket például a kis gyermetekért? veszteni nem veszítetek vele, max örökre alszotok.


namost... a válaszotok erre az, hogy jehova föltámassza a szeretteiteket. nade... akkor miértelme nálatok az alámerítkezés és a megtérés ? fölösleges? ennyire akarja jehova hogy megfelejjetek neki? még azt is hagyná hogy végig nézzétek a vérhiányban szenvedő embertársaitokat? ilyen egy isten ? én úgy hallotam, hogy isten mindent megbocsájt, na de pont a vért tiltalná, és ráadául életmentésre? nem ellent mondás ez jézus tetjeire? ő a vérét adta az emberért! hol van nálatok az irgalmasság? tényleg hagynátok meghalni egy embert csak azért h örökké éljetek? és ha adtok ? nem veszítetek vele! ugye? jah és még valami, aki nálatok cigizik, vagy valami kisebb bűnt tesz, az már kitagadjátok a közöségetekből ? ti nem követtek el bűnt hehovatanúják? elevenen bűnösen születtetek. isten szemében ninvs olyan hogy ez nagyobb bűn, ez kissebb bűn, neki minden bűn, az bűn! tehát ha pl.ul. én jehova tanúja vok, és leszokok a cigiről minden káros szenvedéjemről, akkor én tiszta vagyok istenszemében. és ha nem birom önkielégités nélkül? mert valahogy segigetiáíte kell az emgernek magán, nem mindig van nő kéznél! te ha megcsinálom, már meg is buktam isten szemében, és nem élhetek örökké? igazságos ez? kérlek titetek, hogy jöttök bizonygatni, akkor lényszives, ne biblia kutató cikkekkel, és az újfordítássa gyertek hanem az eredeti Károli Bibliából írkáljatok.


2013. aug. 11. 02:34
 1/1 A kérdező kommentje:
tehát megmenteni nektek egy ember életet, cserébe nem élhettek örökké -nektek ez nem szimpi! de az már szimpi, ha nem segítetek vérrel a fele barátotok meghal, és örökre aludni fog cserébe ti örökké élhettek a paradicsomban... Úr isten
2013. aug. 11. 02:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!