Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is féltek egyedül vásárolni?

Ti is féltek egyedül vásárolni?

Figyelt kérdés
Szinte mindig csak is egyedül vásárolok, még is indulás előtt van bennem egy kis félelem. Azzal nincs bajom, hogy elmegyek, nézegélek, stb. csak mikor fizetek, akkor valami érzésem támad, és mikor adom, vagy visszakapom a pénzt, akkor remeg a kezem. Köszönni is csak akkor szoktam, ha kifelé távozok, és kicsit halkan is, mert elég más hangom van, mint a többi lánynak, és még nem nagyon békéltem meg vele. Vagy ha veszek sok kaját, és pakolnom kell, akkor elég ügyetlen vagyok, és még fizetés után is ott pakolok pár másodpercig a holmim, ami nekem elég égő. :\
2013. aug. 12. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sosem vásároltam még egyedül, de igen biztos félnék:D Amúgy hány éves vagy?
2013. aug. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16/L :\
2013. aug. 12. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
szintén :)
2013. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Félni nem félek, nem szeretek, de muszáj. Főleg kártyával. És igyekszek mindig gyorsan pakolni.
2013. aug. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!