Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meleg gyerekek szülei! Ti mit...

Meleg gyerekek szülei! Ti mit tesztek a gyereketekkel, ha bevallja, hogy meleg? Mennyi idő míg elfogadjátok a gyereketek?

Figyelt kérdés

Te mit teszel a gyerekeddel, ha bevallja, hogy meleg??

Kérlek, meséljetek egy keveset, hogy mit éreztetek akkor mikor megtudtátok és hogy milyen volt az utána következő időszak.

Együtt tudtok élni ezzel a gondolattal, vagy el is tudjátok fogadni a gyereketeket olyannak amilyen?

Sajnos úgy érzem, hogy engem nem fogadnak el, csak együtt élnek ezzel a ''dologgal''. Szerintetek mennyi időbe telik, hogy ezt végképp elfogadják?? (anyukám két éve tudja, apám másfél éve)



2013. aug. 12. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyira kínos volt a szüleidnek mint neked szerintem... Ráadásul sokkot kaptak a hirtelen hírre (valószínűleg). Ha engem kérdezel magukat hibáztatják szóval próbálj jó gyerek lenni...
2013. aug. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ftf1983 válasza:
82%
A normális az lenne, hogy a szülő elfogadja a gyerekét, hiszen a gyereke. Az olyan családokban ahol csak megtűrik előbb-utóbb felszínre tör a feszültség és sajnos nem happy end lesz belőle...
2013. aug. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
82%
szerintem meg tudod a választ ha bele gondolsz az ő helyzetükbe
2013. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!