Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, vagy...

Előfordult már veletek, vagy valamely ismerősötökkel ilyen és/vagy bármilyen eset? (többi lent)

Figyelt kérdés

Megyek zuhanyozni, szokásomhoz híven magamra zártam az ajtót, de a fene figyelte, hogy megrepedt a kulcs fogazata :O

Bezártam, közbe egy fura reccsenést hallottam, gondoltam, itt már baj van, NEM IS KICSI!

Le akartam venni a kezem a kulcsról, de a kulcs is kijött, de már fogazat nélkül!

A fürdőszobában ragadtam XD

Nem estem pánikba, szóltam apának, segítsen kiszabadítani, addig még nyugisan zuhanyoztam. :D

Szóltam apának, hogy kiszabadíthat.

Behozott egy kalapácsot és egy baltát, azzal nagy nehezen sikerült kifeszíteni az ajtót :)

45percet rostokoltam bent addig, míg végre kiszabadultam XD



2013. aug. 12. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem és nem is akarom.
2013. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk el van romolva a zár a fürdőszobában. Ha becsukod akkor már egyből beragad és nem bírod kinyitni. Mamám ezt nem tudta. Én éppen a kádban fürödtem, erre bejön a mamám kezet mosni. Na ez eddig nem is baj, mert van zuhanyfüggöny a kádnál és el volt húzva, csak Mama nem akarta kiengedni a meleget, mert tél volt. És bent ragadtunk. Csak én, Mamám és az Anyukám voltunk otthon, se Apa se Bátyám. Ott küszködött Anya 2 ÓRÁN keresztül, persze Mama teljesen be volt pánikolva, mint az egy idős embertől el is volt várható. Még sírt is. Én nem pánikoltam. " óra után anyának sikerült a fürdőszoba ajtóról lefeszíteni az ablakot, ami akkora, mint egy gépnek a monitora. És azon kellett kimásznunk. XDDDDDD Életre szóló élmény volt! XDDDDDD Előre is bocsi a helyesírási hibák miatt, mobilról vagyok!
2013. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem érdekel a helyesírásod, a story a lényeg :)

Amúgy meg én is mobilról (NOKIA C2-01) netezek ;)

Milyen mobilod van?

2013. aug. 12. 17:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Xperia X10 mini és nem lehet jól látni rajta a betűket. (Vagy csak én vagyok vak????) Örököltem tesómtól a telót....
2013. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem is volt egy érintőképernyős telóm, csak az egy SAMSUNG GT-S5230-as, amit meguntam, mert valóban aprók a betűk a kijelzőn, a másik, ha ki választottam magamnak egy menüt, akkor hol fel, hol le ugrott a kép :/

Így 2hónapja vettem magamnak egy hagyományos kivitelű NOKIA C2-01 okostelefont, ami könnyen kezelhető és még sok jót mondhatnék róla :)

2013. aug. 12. 19:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy ez nem a reklám helye XD
2013. aug. 12. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!