Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki mit tenne ha egy nyomtalan...

Ki mit tenne ha egy nyomtalan ember lenne?

Figyelt kérdés

Jó vagy gonosz dologra használná fel?


Pl: Bemennél egy étterembe, ennél innál mulatnál, majd fizetés nélkül távoznál, majd az egészre senki nem emlékezne, se a pincérek sem a vendégek, senki nem tudná, hogy valaha jártál ott.

Ez csak egy példa, de egy biztos, hogy nem élhetne normális életet az ember ha folyton elfelejtik a létezését.



2013. aug. 12. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen jóra, de hogyan lehetne egy embert elfelejteni? Én eddig minden emberre akivel csak egy kicsit is összebarátkoztam emlékszem. Nem tudom ezt felfogni.

A kérdésre a válasz a jóra. Örömöt okozni engem is boldoggá tenne, ezért feltétlenül ezt csinálnám.

2013. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első egy évben genyó lennék, majd valami történne és a jó oldalára állnék
2013. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elméleti a kérdés. Mondjuk telepatikus úton a veled való találkozások emléke mindenkiből kitörlődne, miután már nem veled foglalkozik. Pl a pincérnek mondanád hogy hozzon enni inni, addig tudná, hogy ott vagy de utána szép folyamatosan kitörlődne az emlékezetéből.
2013. aug. 12. 18:09
 4/6 A kérdező kommentje:
És mondjuk valamilyen szinten tudatosan realtime is tudnád irányítani a dolgot. Pl bemennél valakinek idegennek a lakásába és a család észre sem venné, hogy ott vagy, akármit tennél, arrébbraknál, azt hinnék saját maguk csinálták vagy valamelyik családtag.
2013. aug. 12. 18:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Alantas gondolat:)
2013. aug. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem. Mivel a megéléshez lenne ilyenekre szükséged, mivel lakásod se lenne, mivel az emberek fejében gyakorlatilag nem léteznél.
2013. aug. 13. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!