Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » "Félek" apámmal elmenni...

"Félek" apámmal elmenni nyaralni. Mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés

Nem szó szerint félek, inkább csak... nem is tudom. Olyan furi lesz, kiskorom óta nem együtt élünk. Már voltunk közösen nyaralni, de akkor 1: anyum is jött, meg apum haverjának a barátnője a kisgyerekével, 2: a haverjai jöttek és az én egyik barátnőm. Most viszont csak ketten megyünk 1 hétre Olaszba. Olyan furi lesz. Minden este rengeteg sört meg szokott inni, meg állandóan cigizik, szerencsére nem egy elvetemült állat lesz belőle az alkohol hatására, de azért ez mégis olyan rossz. (A cigitől meg rosszul vagyok) Valamiért nem tudok teljesen felszabadult lenni mellette, szerintem ez annak tudható be, hogy nem nagyon ismerem, hiába az apám.

Szerintetek mit csináljak, hogy leküzdjem ezt a furcsa érzést?



2013. aug. 12. 19:40
 1/4 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg apukád felé egy kicsit nyitni, lehet ő is örülne ha beszélgetnél vele a szokásosnál kicsit jobban. A cigizésre annyi tanácsot adok, hogy szerintem mond meg neki hogy te nem szereted és ha cigizni akar akkor menjen arrébb. Ha nyitsz felé, jobban megismered és akkor közvetlenebb tudsz vele lenni. Én is így voltam ezen a nyáron és nekem is azt mondták hogy nyissak az apám felé és meg is lett, és most jobb a kapcsolatom vele, pedig én is furán éreztem magam tőle először.
2013. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, megpróbálom. :)

Már egymilliószor mondtam neki a cigi-dolgot, de mindig én megyek arrébb. Mondjuk nem szakadok meg tőle, csak mégis...

2013. aug. 13. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg apukádat, hogy jöhessen veled egy bárátnőd!
2014. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát, már ezer éve elmentünk és vissza is értünk, de azért köszi a választ. :D

Amúgy meg nem hiszem, hogy engedte volna, hiszen nem lenne olcsó, barátnőim meg nem túl gazdagok (és mi sem).

2014. jan. 15. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!