Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az/miért érzem úgy...

Miért van az/miért érzem úgy hogy nem tudok beilleszkedni a velem egykorúak közé? Miért nem tudom megtalálni velük a közös hangot? Miért vagyok más?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, és nem járok diszkóba mint a többiek,nem fiúzok, meg hasonlók, nem járok olyan kurvás ruhába mint a velem egykorú lányok, és ezáltal kirekesztve érzem magat valamilyen szinten, de a másik meg az hogy mások miatt nem akarom elveszíteni az egyéniségemet.20-30 év közötiekkel jobban kijövök.Miért nincsenek mostanában hozzám hasonló normális lányok?
2008. jún. 29. 22:02
 1/9 anonim válasza:
100%
Szerintem ezt ne nézd hátránynak, inkább annak hogy agyilag érettebb vagy mint a többiek
2008. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki. Csak a rút kiskacsákból lehetnek hattyúk (ezt ne a külsőre értsd)

vannak amúgy még ilyen lányok, mint te, csak vagy beolvadni próbálnak, vagy pedig elvonulnak a többiektől.

2008. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam. Egyrészt megvártam, míg a többiek felnőnek, másrészt kerestem a "normális" lányokat.

Elmentem ifjúsági hittankörbe, s ott nagyon értékes emberekkel barátkoztam össze, bár nem voltam hívő, s ebből nem csináltam titkot. Egy próbát megérhet: menj el, beszélj velük őszintén, hátha barátokra és társaságra lelsz.

2008. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan ilyen vagyok, mint Te, csak két évvel idősebben.

Én sem voltam, és nem is akartam olyan lenni, mint a többiek. Ettől függetlenül hosszas keresgélés után megtaláltam a barátnőmet, aki olyan tényleg barátnő. Mindent meg tudunk beszélni, és nagyon sokban hasonlítunk is. :)

Szóval, te se add fel!

2008. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A nálam 8 évvel fiatalabb párom pont ilyen volt. Aztán megtalált engemet :-).

De komolyra fordítva: ha nem érzed jól magad a plázacica, kurvinyekrucis nyifinyafi dizájnban, akkor ne erőltetsd. Komolyabb vagy a korodbelieknél. Ezt még egy fickó egyszer még nagyon fogja értékelni. Hidd el.

2008. jún. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok, mint te. Képzeld, most lettem középsulis és 34 fős osztályba 1-dül vok lány, a fiúkkal se tudok beszélgetni, soha nem szoktak hozzám szólni, reggel nem is köszönnek. De szerintem nem azért mert csunya vok:XD Haggyuk, de képzeld van egy 18 éves végzős csaj, akivel kijövök, azt mondja ő is ilyen mint én. szerintem, te is megtalálod, majd a rokon lelkedet, sok sikert!!
2010. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi énis ugyan így vagyok csak fiúba... msn címet kérhetek? hátha mégis van 1-2 olyan korodbeli akivel kijönnél... ha kicsit szeretnél beszélni bármiröl vegyél fel: showyourfist@hotmail.com nem veszthetsz semmit...
2010. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jah...én is, csak fiúban...aztán mindig megkapom, h mekkora egy búza vagyok, h nem járok velük discoba...mondtam, h a disco az szar, mert dögunalom...ha házibuli van, vagy valami a haverokkal...sátorozás...esetleg valami normális program, akk ok, de a discot nem csípem...aztán nem járok velük hetente inni mindegy kivel, mindegy mit és főleg sokat.Nem vok valami szentike, de ha ivásról van szó, akk inkább a haverjaimmal megyek el vagy bográcsozni, vagy valami...nem spontán leülni, aztán seggrészegre inni magam...és másnap azzal dicsekedni, egyszerre megittak 2 felest...nem szeretem a sört...ez is egy nagy "probléma" a haverjaim szemében.Nem az a világnézetem...én kicsit messzebbre látok, mint ők..szörnyen szétszórt és laza vagyok, de mégis mindig tudom, h mit akarok...ők nem csajoznak, mert úgysem lenne esélyül...szerintük...én ha odamegyek ismerkedni, akk rögtön röhögnek és cikiznek, h hah!Jól kiröhögteti magát...pedig nem...erre 2 megoldás van:

1.Elkerülöm az ilyen p.öcsöket.

2.Azzal a kevés normális emberrel barátkozom, akiket még nem olvasztott be a tömeg.

De am arra nem gondolnak, h talán ők látják rosszul a dolgot és nem te...ebben biztos vagyok...ne érezd magad kirekesztettnek...inkább örülj, h van valami egyéniséged...mert ma már a legtöbb normális fiú...legalább is mifelénk...többek között én is...inkább azokra a lányokra bukik, akiknek van egyánisége...nem pedig sodródnak az árral manikűröstől a kozmetikusig, aztán fodrász, majd kurv.ulás a discoban...légy rá büszke, h ilyen vagy!

2010. jún. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, amióta ki írtad ez a kérdés azóta eltelt ugye egy kis idő? Azóta vannak már barátaid, esetleg párkapcsolatod? A válaszodat előre is köszönöm.

18/L

2011. júl. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!