Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van a problémámra olyan...

Van a problémámra olyan megoldás, hogy senkit ne bántsunk meg?

Figyelt kérdés

KÉRLEK OLVASSÁTOK EL ÉS SEGÍTSETEK!


Kolis vagyok. Tavaly 6-an voltunk egy szobában úgy, hogy két 3 ágyas részt egy folyosó választott el. Az a barátnőm, akit a szobából a legjobban szeretek nem velem egy részen volt. Ebben az évben is ugyanebben a szobában szeretnénk lenni, ugyanezekkel az emberekkel, de mi ketten egy részen szeretnénk lenni.


A probléma: A barátnőm nagyon jóban van (ahogy én is) egy lánnyal a részükről és úgy szeretné hogy kettejükkel legyek. Én is nagyon szeretném ezt. De én is most kezdtem az én részemről jóban lenni egy lánnyal, aki viszont azzal a két lánnyal akivel lesz (ha a vágyunk valóra válik) nincs jóban. Ráadásul ha közölnénk a többiekkel hogy így szeretnénk lenni tuti megsértődnének.


Most mit tegyünk?? Van valami ötletetek, hogy senki ne sértődjön meg, csak magunkkal foglalkozzunk, vagy hagyjuk inkább az egészet??


Utóirat: Az a 3 lány aki együtt lenne ha beteljesedne a vágyunk:


1. Szinte mindig horkol

2. Nem minden este horkol, de ha igen akkor hihetetlen hangos

3. Hajnalig nyomja a laptopot, elviselhetetlen fénnyel


Ez a másik ok amiért szeretnék szabadulni :)


16/L



2013. aug. 14. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Horkolásra tudok megoldást: Füldugó, patikában 100ft darabja , neten 30ft darabja(eBay), ha berakom semmit sem hallok, se horkolást, se nyávogást, nagyon kényelmes vele aludni, és egy darabot lehet 2x-3x is használni, hűtőben érdemes tárolni, mert úgy lesz kemény
2013. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értékelem, hogy elolvastad a "regényem" és válaszoltál is...csak az a baj hogy nem a kérdésemre. Itt most nem a horkoláson van a hangsúly és hallottam már én is füldugóról. :)
2013. aug. 14. 21:58
 3/8 anonim válasza:
100%

Én még csak 14/L vagyok de lehet tudok neked segíteni :)

Én elhívnám azt a két lányt akik azt szeretnék hogy velük legyél egy szobában meg a másik fél csapatot is és megbeszélném velük hogy akkor hogy is legyen. A horkolós témát nem hoznám fel tuti,te se tedd,de nem baj az ha benned marad :)

Ha végül meglett a döntés is akkor ugyanolyan jóba maradj azokkal is akiket ott hagytad 2 szobába.

Ha igaz barátnők és tényleg nagyon fontos vagy számukra akkor meg fogják érteni. ( Vissza térve a horkolós cuccra,inkább ha minden kötél szakadna majd úgy érzed akkor mondd hogy emiatt is nem jó neked velük :D )

Na szóval ; meg fogják érteni. lehet hogy kicsit le lesznek hangolódva megbántod vele őt/őket de ha tényleg igaz barátság ez akkor nem fog változni semmi :)

Remélem segíthettem :)

2013. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen...ez most sokat segített, köszi! :D Csak a probléma ebben is az, hogy messze lakunk egymástól és már csak a beköltözés napján találkozunk...szóval akkor már döntenünk kellesz, de lehet megfogadom a tanácsod és akkor megbeszélem velük a dolgot. :) köszi mégegyszer.
2013. aug. 15. 17:40
 5/8 anonim válasza:

Igazán nincs mit ! :) Sok sikert hozzá ^^

Remélem tényleg minden rendben lesz :)

14/L

2013. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is remélem! :)
2013. aug. 16. 11:01
 7/8 anonim válasza:

Vagy esetleg facen nem lehet velük megbeszélni? :)

vagy nem a legmegfelelőbb?

Inkább ne. Telefonon?? :)

2013. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Facere a legtöbben ritkán járnak fel közülük, a telefon meg szerintem a legrosszabb megoldás lenne...mindenkit egyenként felhívni, akkor már inkább az hogy ha költözünk befelé megbeszéljük. :)
2013. aug. 16. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!