Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van megoldás a problémámra?

Van megoldás a problémámra?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy elég vékony vagyok. (167/55) A karom már-már csontos, mellem kicsi, és a többi testrészemen sincs egy deka felesleg sem, sőt! Ez alól kivétel a hasam. Nem mondom, hogy nagyon nagy, de azért már látszik rajta rendesen, hogy híztam az elmúlt hónapokban 3-4 kilót. Megfogható úszógumim van... Tudom, hogy helyi fogyás nincs, de most mégis, mit tehetnék ilyen esetben? A többi testrészem alapján még akár híznom is kéne 1-2 kilót, a hasam alapján viszont már ez is sok. Van erre bármilyen megoldás? Hasizmom az van, simán megcsinálok 150 felülést. De felette egyre növekvő zsírréteg van... Valami ötlet? (futni nem tudok régi sérülés miatt)
2013. ápr. 3. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
A diéta az egyetlen megoldás, mivel minden ember más, ezért máshol rakódik le a zsír is. Lehet neked 100 kilósan is vékony karjaid lennének (persze ha nem izom van rajtad).
2013. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!